Bir kızla bakışmak sadece yetmiyor mu?

bugün bir kafede oturuyorduk kafede çalışan kızla ikide bir göz göze geliyorduk ben buna baktıkça karşımda durmaya devam ediyordu 2 kere masamıza geldi birinde biz çağıdık birinde kendisi geldi nargileyi temizledi evet normal olarak işini yapıyor diyebilirsiniz fakat ikide bir kafasını bana çevirmesi yarım saat boyunca ayakta kapıda durup bakışmamız sizcede farklı bir durum değilmi kıza fena halde tutuldum fakat numarasını istiyemedim tam kalkarken kız piyasadan yok oldu ve bir daha göremedim keşke gidip numarasını isteseydim o an sapık var diye dayak bile yeseydim bu kadar koymazdı şu an sırf çekindiğim için kendimden nefret ediyorum nolur bana yardım edecek birisi yok mu ne yapabilirim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• isi birakti mi?

0|1
    0|0
    • 3ay

bilmiyorum piyasadan yok oldu

• 3ay

var mı gelisme

• 3ay

gitmedim malesef :( haftaya belki

En İyi Erkek Görüşü

• bir daha git isin bittigi zaman musaitsen biseyler icebilir miyiz de orda al numarasini
    Ayrica mutfaga falan gitmesi gerekmistir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir daha git ayni yere karsilasirsin

0|1
    0|0
    • 3ay

gidicem fakat ne diyebilirim bu konularda çok acemiyim

• 3ay

Bu daha iyi olabilir bak

• 3ay

peki bu nasıl arkadaşı tuvalete paketlesem yani masada tek kalsam sonra kızı çağırsam çay istesem istedikten sonra bu arada instagramınız var mı arkadaş olmak isityorum desem nasıl?

• Tekrar git kafeye

0|1
    0|0
    • 3ay

tek başıma gidersem ezik olduğumu düşünür

• 3ay

Ne alakasi var

• 3ay

o mekanlara tek gidilmiyor kafa dengi insanlarla gidiyorsun zaten o mekanlarla arkadaş ortamından girdim yani öyle hep girip çıktığım yerler değil zaten yanımda birileri olursa cesaret gelir diye düşünüyorum çok acemiyim :(

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...