Neden hiç arkadaşım yok?

Küçüklüğümden beri bir çok arkadaşım oldu fakat hepsinden kötülük buldum. en samimi arkadaşım sevgilimle ayrıldığımız gün onunla birşeyler yaşamış benimle arkadaşlığını bitirdi. Sonraki arkadaşım ailesiyle burdan taşındı iletisimimiz koptu. Sonrakilerle aramızda güven problemi oldu etrafımda kimsenin olmadığını farkettim. Iki yıl once yakin olduğum arkadaşım çalışıp iyi bir sevgili yapınca beni unuttu bende geri dönünce onu istemedim. Şimdi üç tane kız arkadaşım kaldı samimi olduğum birisi zengin sevgili peşinde öbürü menfaatci işi düşünce arıyor bir diğeri ise kendisinin istemedigi insanlarla beni konusturmuyor ama benim istemedigimle bugün mesajlasirken yakaladım. Ona nasıl davranmaliyim? Herkes neden işi düştüğünde geliyor kendim gibi birini bulamıyorum çok yalnız hissediyorum erkek arkadasim var ama sürekli çalışıyor hiç surpriz yapmaz ve ilgisiz heyecansiz biri. Anlatabilecegim bir dostum yok belki burda birileriyle dertlesebilirim?

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• benim de oyle bir cevrem var menfeat herseyden once geliyo 3 yıl oldu sevgilim yok fazlada takmıyorum herkez bnmle arkadaş olmak istiyo ama bu seferde bn kaçyrm yanlızlıgı bnmsedim galiba

1|0
    0|0
    • 3ay

Keşke bende öyle olabilsem çok sıcak kanlı herkese çabuk alışan ve güvenen biriyim bu yüzden çok kaybediyor en çok ben üzülüyorum

• 3ay

Bende boyle düşünmek istiyorum ama yapamiyorum

• 3ay

bnde oyleydim artk hatayi kaldiramyrm herkez bir sey bekliyo herkez kullanmaya calisiyo ytr dedim bazen aryrm bazense hic aramyrm

En İyi Kız Görüşü

• dertleşelimm

0|0
    0|0
    • 3ay

Yazdım yukarı fikrini alabilir miyim? Sorun bende mi dersin

• 3ay

Başta hepsi çok iyi tanıdıkça yaklaştıkça anlıyorsun nasıl biri olduğunu alışmış oluyorsun bakıyorsun cevrende kimse yok bir onunla dertlesiyordun ama o da gidiyor kiminle neden nasıl dertlesebilirsin ki

• 3ay

ya istersen arkadaş oluruz veriyim numaramı dinlerim seni saatlerce mal mal insanlarla takılma

Erkekler Ne Diyor 8

• boşver takma kafayas

1|0
    0|0
  • biz varız bacım ayıp ettin

1|0
    0|0
  • aynı beni anlatıyosun

1|0
    0|0
  • senden daha kötüleri de var :)

1|0
    0|0
  • kalabalık içinde yalnızlıktan iyidir

1|0
    0|0
  • üzüldüm la haline :/

0|0
    1|0
  • eğer istersen her konuda konuşabilirsin benimle.. sevgiler

0|0
    0|0
    • 3ay

Anlatmam gerekeni anlattım insanlara nasıl davranmalıyım sorun bende mi?

• 3ay

Tesekkur ederim gercekten konusmaya ihtiyacım vardı beni anlayabilen insanların olması gerçekten guzel cevremdekilerde sizin gibi olsa keske

• 3ay

çok teşekkür ederim biraz açıldıysanız, iyi hissettiyseniz ne mutlu bana. çevrenizde değilim belki ama ne zaman isterseniz konuşabiliriz burda ya da buranın ötesinde.

• cık dolaş bulursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...