Arkadaşlar insanlık kaldımı?

Bu soru gerçekden beni çok düşündürüyor. Ben kesınlıkle eskılerden yanayım çünkı artık sayqı, sevgı, komşuluk, temızlık, edep ve s. dediğimiz zaman eskıler akla gelıyor. Nedense hız, haz bızım sonumuz oluyor bız anlamasakda bızı ince ince uyuşturuyor, benliğimizden koparıyor (

2|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eskileri özenmiyor değilim. Keşke 80'li yıllarda gençliğimi yaşasaydım. Biri görücek diye kenar köşe sokaklarda elele tutuşmak gibi. Özeniyorum açıkçası şimdiki kızlar çok kolay, o zaman namus varmış. Sık görüşülmezmiş bu yüzden araya özlem girer. Buluştuğunda tekrar ne zaman bulaşacağını düşünürsün böylece.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaldı cebimde biraz

1|0
    0|0
  • kahrolsun nediyim, bir sorumda da yazdım cebin delik olmayacak yüzün güzel olcak tamam dır en kral insansın sabırda yok , akıllar bel altında.. :(

1|0
    0|0
    • 3ay

Insan bazen bütün bunlar karşısında ne yapa bilirim dıye kendıne sorar cevap ağzına çarpılarak karışma olur

• 3ay

aynen öyle, bunu soran biri değerlidir benim için sevgiler dostum

• 3ay

Sevgiler✋😊

• Yani belki de davulun sesi uzaktan hoş geliyordur. Eskilerde sevgi saygı temizlik mükemmeldi demek gerçekçi değil gibi.

1|0
    0|0
    • 3ay

Tabı her şeyın dört dörtlük olduğu zaman yoktur ama günümüz gözle görülür bir biçim aldı artık

• 3ay

Bunun sebebi belki de insanların hayatlarını sadece kendileri için yaşaması olabilir. Bireyselleşme diğer insanlarla olan bağı azalttığı gibi ihtiyacı da azaltıyor böylece sevgi saygı da eskisi kadar olmuyor. Yani çıkar ilikisiymiş=)

• 3ay

Büyük olasılık)

• Sanırım öyle oluyor 😊😊

1|0
    0|0
  • kalmadı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...