Sorun babam lütfen akıl verin?

Arkadaşlar merhaba ben babamla yaşıyorum ve babamın işlettigi bir kafesi var calısan elemanı yok ve kolu kırık alcıda şu an bende babama yardim icin calısıyorum ama babam hergun içiyo beni dinlemiyo ve hep bana bagrıyo başkalarıyla güzel konuşuyo ama benle degil beni hep üzüyo ona sadece alkol alma diyorm ama beni hep üzüyo napcamı bilmiyorm annem abim kardeslerim bana bizim yanımıza gel diyolar babam bizi biraktı işleri yoluna girsin senide birakcak diyolar. Babamdan para istedigim zamn vermiyo odemem var diyo önceden veriyodu elemanlari varken smdi ise öyle degil babamın yanına geldigim gunden beri cok mutsuzum napcami bilmiyorm.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Onu karşına al konuş

0|0
    0|0
    • Defalerca konuştum tek dedigi laf beni boguyosun kendimimi öldürim onumu istiyosun yakicam dukkanı diyo bıktm yaşamak istemiyorm diyo boyle konusrken beni daha cok üzüyo. Bida icmicem demiyosunda srekli öldrcem kndimi diyosun tek bildigin bu diyorm daha cok bagriyo

En İyi Kız Görüşü

• Sabir dilerim sana

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• takmaa

0|0
    0|0
  • Seni çok iyi anlıyorum. Babanın değişme ihtimali yok. Tek yapabileceğin ondan uzak durmak

0|0
    0|0
    • Ondam uzak duramam benden baska kimsesi yok ben uzk drursam daha kötü olur ben o iyi olsun istiyorm ama o hep beni uzuyo bunun baska bir çaresi yok mu

• Benim babamın da alkol sorunu vardı. Aynı baban gibi bende yanında çalışıyordum. Hiç tanımadığı bir insana sana verdiğinden çok daha fazla değer verdiğine de eminim. Maalesef kendi başının çaresine bakmalı. Çünkü o seni hiç düşünmüyor ve sende onu düşünmemelisin

• Gidmek istedigimi soyledim ne halin varsa gör dedim ama gondermedi benim senden baska kimsem yok dedi. Ama mutsuzda ediyo off bıktım yaşantimdan hep bana yalan soyluyo biraksamda yüreğim el vermiyo.

• geri git sende salakmısın

0|0
    0|0
    • Salak olan sensin küçük beyinli bahsettigim kişi benm babam ve benden baska kimsesi yok onu tek basına bırakamam. Sen bunu anlayamassın beyin gelişmemiş

• Babam bana bakan o beni büyüten o bir el değil yabancı gibi bakamam

• baban seni büyüttü ama Şu an acı çektiriyo madem seni büyüttü sana baktı neden simdi bakmıyo yoksa Şu an baban değilmi baska birimi Şu an ayrıca annen ve abin çoktan kurtarmıslar kendilerini sende uzaklas bence bu arada babanda bazı şeylerin farkında olabilir bilmiyorum o kadar düşüncelimi ama seni yanından uzaklastırmak içinde sana kötü davranıyo olabilir

• Söyle yardıma gelim hafta sonları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...