Çok ağır bunalım geçiriyorum... İntihar etmeyi düşünüyorum sürekli. Neden böyle oldum?

Birden bire asosyal biri oldum... Zihnimi durduramıyorum... Herşey sahte geliyor... Herkes pislik gibi geliyor... Ailemden nefret etmeye başladım... Şu an birini seviyorum ve konuşuyoruz da.. Ama çok paranoya yapıyorum... Her lafı batıyor sanki... Neden böyle dedi, neden bunu sordu... Neden neden derken... Ya herşey üstüme geliyor sanki... Birden bire oldu ve intihar etmek gibi düşünceler geçiyor sürekli zihnimde... Tat alamıyorum bişeyden... Niye böyle oldum arkadaşlar, dostlar, kardeşler... Nefes almak bile ağır geliyor artık...

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bilgisayarı bırak düzelirsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kullanmıyorum bilgisayar...

• 3ay

bir şeyleri başarma hevesine gir, hedef peşinle çalış düzelirsin

Kızlar Ne Diyor 4

• depresyondasındır ve seni hayata bağlayan bir şey kalmamıştır

0|0
    0|0
    • 3ay

Şu an gerçekten hayata bağlayan bişey yok.. :(

• 3ay

Ölmek bir son değil öyle düşün , yeni bir hayatın başlangıcı ama intihar edersen bu yeni hayatın kötü başlayabilir , hayata tutunmak için bir şeyler yapmalısın

• Depresyon... dua ile geçecek bir dene

0|0
    0|0
    • 3ay

Tüm kutsal kitapları okudum geçmiyor... Geziyorum geçmiyor... Spor yapıyorum geçmiyor... Geçmiyor... :(

• 3ay

Bir de Allah'ın isimlerini an bol bol

• Bence bir sure kimseyle konusmayip kafani dinle
    Konustugun kisiye de durumunu acikla, musade iste yanlis anlamasini gerektigini rica et.

0|0
    0|0
  • Depresyon ya da benzeri bir durumdasin ilaç tedavisine başla yararını goruceksin bu dünya zaten maalesef artik normal kafayla yaşanır halde değil kardesm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...