Hayata dair bir şey önerir misiniz?

Hayata dair çıkardıklarınız derslerden olur farketmez...

2|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatta güveneceğin insanlar vardır ama her insana güvenilmez.

Bir de ortaklık evlilik gibidir, başlarken mutlu olursun ama olur da ayrılık vakti gelirse zor günler yaşarsın. Ortaklığı sürdürmek de evlilikteki gibi kimi zaman alttan almak kimi zaman iyi iletişim kurmak ile mümkündür ve karşılıklı saygiya dayanır. Her insanla evlenilmeyeceği gibi herkesle de ortak olunmaz. Olur da bir gün iş kurup ortaklığa girersen iyi düşün ve mümkünse tak başına yapabileceğin işe ortak alma.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayatı ne akışına bırak ne de fazla ciddiye al. İkisinin ortası ne keyifli halidir

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Kimseye körü körüne bağlanma hiç gitmeyecek sandığın insanlar bir gün çekip gittiğinde atlatmak hiç kolay olmuyor

1|0
    0|0
  • 2 gün öncesine deistim ve müslüman oldum gözüm körmüş görememişim arap gelenegiyle allahın dinin karıştırmışım

1|0
    0|0
  • Ne kadar iyiysen dostunla o kadar kollar ama kötü oldugunda da en kötü en güçlü düşman eski dosttur

1|0
    0|0
  • Herkese iyi zanla bak ama kolay kolay güvenme...

1|0
    0|0
  • profılımdekı yazıyı oku uzun olanı

1|0
    0|0
  • sen sen ol fazla sevme bağlanma kimseye

1|0
    0|0
  • Savaşacaksın

1|0
    0|0
  • düzülmek kaçınılmazsa zevk almaya bak.
    Kaçınılır olsa da bak.

1|0
    0|0
  • İnsan ne için yaratılmıştır, insan ne için yaşar ve insan ne için olur. Aslında üçününde cevabı aynı AŞK...

0|0
    0|0
  • Kulaktan kulağa oynamak kadar ilginçtir, aşk aslında. Sen ona ''Seni seviyorum'' dersin, o başkasına.

0|0
    0|0
  • "Hayatı çok ciddiye alma, nasıl olsa içinden çıkmayacaksın."

0|0
    0|0
  • hayata dair insanları içerdiği için çoğundan uzaklaştım iyi de yaptım en azından böyle daha mutlu ve huzurluyum

0|0
    0|0
  • Allah’ın sana verdiği şeylerde ahiret yurdunu ara. Dünyadan da nasibini unutma.

KASAS Suresi 77. ayet

0|0
    0|0
  • İnsanları takma.

0|0
    0|0
  • hayat kısa geçen zamanın kıymetini bil.

0|0
    0|0
  • İnsan kendini düşünmeyi öğrenmeli.

0|0
    0|0
  • Sırtını sadece duvara dön.. :))

0|0
    0|0
  • s. kmeyeni s. kerler

0|0
    0|0
  • S. k. meyininkini götürürler ruhun duymaz :)

0|0
    0|0
  • acıma acınacak hale düşme

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Kimseye kendinden çok güvenme, hiç kimsenin yaptığını ve durumunu küçümseme zaman gelir ondan da kötü duruma düşer insan.

1|0
    0|0
  • Az insan cok huzur

1|0
    0|0
  • Suanliķ sadece asla yapmam dememeyi öğrendim

1|0
    0|0
  • Sen sen ol duygularını söylemekten çekinme her şey için sonra çok geç oluyor

1|0
    0|0
  • sevdiklerinin değerini bil sonra ellerinin arasından kayıverir

0|0
    0|0
  • "Kimseye güvenme!"

0|0
    0|0
  • babana bile guvenmiyceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...