Yaşı 18 den küçük kızlar neden bu programı kullanırlar. detaylar soruda?

periscope diye bir canlı yayın programı var. bakıyorumda 18 yaş altı bütün kızlar canlı yayın yapıp, erkeklerin kendilerine sözlü tacizde bulunmasına izin veriyorlar ve bundanda sanki hoşlanıyorlar. dudakları kıpkırmızıya boyayıp acayip poz veren bu kızların amacı nedir acaba

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Babalar "erkektir yapar", anneler "ben yapamadım kızım yapsın" dediği için edepsiz bir toplum yetişti.

0|1
    0|0
    • 3ay

Maşaallah kardeşim ne güzel konuştun... yanlız söylediklerin hep batı ögretisi

• 3ay

@gerçek_atatuurkcu iyi de ben kadına emrediyor demedim bu nerden çıktı? Ayrıca görüşünüzü merak etmiyorum.

• 3ay

tamam ozaman

En İyi Erkek Görüşü

• O programı kullanan Ukraynalı bir model arkadaşım var.

İstanbul'dayken sürekli yayın yapıyordu ve beni türklerden tiksindirdi.

'Sapık türkleri tespit etme ve imha etme derneği kuracam ama ülke nüfusunun %60'ı falan ölür heralde' demişliği var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkeklerde öyle

0|0
    0|0
  • 35 yaşındaki adam 13 yaşındaki kıza oral ilişki yaptırdı hemde türk itanbulda tepkiden dolayı videoyu hemen kaldırdı 13 yaşındaki kız adam oral yapıyor yav anneler babalar ne yapıyor bu ülke ne halde harbiden bu ülkeye atatürk gibi birisi lazım

0|0
    0|0
    • 3ay

Burada yargılanması gereken kişi o sübyancı herif?

• 3ay

Dinci yobaz mısın yoksa :d

• 3ay

@Jodienaiden sence atatürkcü dinci yobaz olabilirmii

• Bende kullanirdim guzel program yaş ile alakasi yok yanim

0|0
    0|0
  • Fame olmak diyolar ya ondan işte kendilerince popüler olacaklarını sanıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...