Bankada çalışanlar iş yerinden saat kaçta çıkıyor?

bir arkadaşımıza süpriz gibi bir şey organize edeceğiz, fakat bir açıklığa kavuşturamadık bu durumu.

Büyük bankalarda çalışanlar banka saat 17.00 ya da 17.30 civarı kapanıyor fakat sanırım tam o saatte ayrılmıyorlar. Kapılar kilitleniyor ve içeride çalışmaya devam ediliyor. O süre zarfında ne yapıyorsunuz? İş yerinden ayrılmanız kaçı buluyor?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Benim arkadaşımın anlattıklarına göre, gün içerisindeki yapılan işlemleri kontrol ediliyor ve yarın için hazırlık yapılıyor.18-18.30'dan aşağı çıktıklarını söylemediler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 5te kapıları kapanıyor ama içeride calısmaya devam ediyorlar 😏Günlük işleri, dosyaları, yarına kalmaması gereken işlerini bitirdikten sonra cıkıyorlar😒7.30-8i bile bulan var🔫🔫

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 16.30

0|0
    0|0
  • 10 yıl çalıştım aman uzak dur
    gecen gündüzün belli değil
    ayrılınca kendimi zor toparladım

0|0
    0|0
    • 3ay

Ücretleriniz nasıl, benim gördüğüm tüm bankacılar takım elbise dışında bir şey giymiyor. Zengin gözüküyorlar öyle olunca, gerçekten öyle mi?

• 3ay

En azindan bu yöneticilik kademesinde olanlar iyi kazanıyodur diye düşünüyodum takım elbiseden öyle gözüküyormuş demekki :D bir de bu takım elbise olayı neden bu kadar önemli bankacılıkta? En ciddi mesleklerde bile bankacılarda gördüğüm kadar önem göstermiyorlar bu takım elbise olayına, bankacıların hepsi james bond gibi geziyor.

• 3ay

Yani müşteri ile karşı karşıya gelince kot ile karşılarsan kazanamazsın

Kızlar Ne Diyor 1

• Siz garanti olsun diye 7 yapin

0|0
    0|0
Yükleniyor...