Herhangi bir sosyal sorumluluk projesine katıldınız mı?

Pek kimse cıkacagını sanmıyorumda eger katılmak isteyen olursa diye sormak istedim.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendi elimle gözlerim görüp kulaklarim duyarak yapilan yardıma okeyim de gerisi yok

0|0
    0|0
    • 3ay

bu bir para yardımı felan degil zaten.. mesala bu eylül ayı okullar acılmadan başlatacagım kırtasiye test kitapları belki defter kalem vs. gibi seyler

• 3ay

Hmm aslında evlerden bile toplanabilir gidip kapılarına para istemiycez ya kitp

• 3ay

aynen para degil zaten olayımız :) okula yakın sehirde oturan olursada isterlerse duvar boyası icin yardımda yapabilirler ya da bir cok okulda soba kuruluyor zaten soba malzemesi mesala

• Ayy ben katılmadım ama katılamak isterim nasıl yardımcı olıyosun acaba

0|0
    0|0
    • 3ay

Biz hersene bir köy okulunu secip ögrencilere yönelik ne ihtiyacları varsa onu gideriyoruz tabi elimizden geldigi kadar her köydeki okula yetişemesekde şimdilik bunu yapabiliyoruz

• 3ay

Anladım teşekkür ederim yardımda bulunmak isterim

• 3ay

o zaman listeye ekledim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Katılmadım henüz

0|0
    0|0
  • Hicbiri

0|0
    0|0
  • Akarsu temizlemiştik.

0|0
    0|0
    • 3ay

tebrikler o zaman :) bizde köy okullarına yardım projesi baslattık bakalım bu sene katılım nasıl olacak

• Katılmadım ama böyle bir durum olursa zevkle katılırım :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Böyle bir durum var evet eylül ayında sectigimiz bir köy okuluna kırtasiye yardımı gibi ya da kütüphane kurmak gibi

• Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...