İnsanları üzmekten başka bir işe yaramayan var mı benim gibi?

Çok dikkat ederim insanları kırmamaya. Ama nedense sanki birilerini hep üzüyor ya da kırıyor hissine kapaliyor gibiyim. Halbuki çevremdeki insanlar çok iyi niyetli olduğumu söyler. Ben çıkamadım bu işin işinden sizin de böyle an'lariniz oluyor mu?

1|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz mı hiç bırak kırılan kırılsın çatlasın patlasın düşünüp düşünüp kendini bitirirsin böyle. İnsanoğlu bu herşeyden nem kapar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet cocukluk arakdasim bana asik oldu ve sevgili olmak istiyor ben arkadas kalmak istedigimi soyluyorum ama duygularini bastiramiyor surekli benimle telefonda konusmak istiyor kiramiyorumama benimle konustukca duygulari buyur bu ona zarar verir diye korkuyorum cunku arkadas olarak goruyorum cok uzuluyor ben daha cok uzuluyorum elimde degil cocukluk arkadasim o benim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yoktur ben bile Değilim o kadar

1|0
    0|0
  • belkı de ıstemeden yapıyorsundur

1|0
    0|0
    • 3ay

Hayır bilerek isteyerek yapiyorum. Insanları kırmamak için çabalıyorum. Ama yinede elimden fazla birşey gelmemesi beni huzursuz ediyor

• İnsanlar üzülür. Genelde boş kuruntularla kendini üzerler. Sen şu an kendini üzüyorsun. Bırak onları üzdüysen nolmuş. Üzmemeye çalışıyorum diyosun. Bunu bile yapmayanlar çok fazla.

1|0
    0|0
    • 3ay

Bile bile kendi mutluluğum için çabalayip baskalarinin mutsuzluğu için bisey yapamamak beni biraz huzursuz hissettiriyor ama

• 3ay

Seni daha güçlü yapmıyor. Seni daha yorgun biri yapıyor. Senin çevrende senin mutlu olduğunu görüp mutlu olacaklar vardır. Onlardan güç al. Bilhassa ailen ve yakın çevrenden. Sen kimsenin iyilik meleği veya kurtarıcısı değilsin.

• 3ay

Bilmiyorum tavsiyelerini göz önünde bulunduracağım teşekkür ederim

• Oyle dusunenler yaniliyor kardesum iyi kalpli birisin 😀😀😀

1|0
    0|0
  • hayır ben değilim

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• psikolojik bir sorundur bu bende de vardı atlattım allaha sükür birazcık da kendini düşün onları düşünmektense çünkü sen onları ne kadar düşünsende seni mutlu edemiyorlar baksana :) mutluluğu dışarıda arama insanın içinde saklıdır rabbim sana neler verdi bunları bir görmeye başlasan küçük ayrıntı olsa da çok mutlu olursun :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Benim için kendi mutluluğum bir ifade etmiyor gibi. Başkalarının mutluluğu daha ön planda sanki. Onlar için herşeyin hep en iyisini istiyorum bunu başaramadigim için böyle hissediyorum sanırım.

• 3ay

Anladim kuzum sağol güzel düşüncelerin için.

• 3ay

rica ederim :*

• Bazen ben de öyle düşünüyorum insanlari uzuyorum diye bence farkindayiz ama nasil aşabileceğimizi bilmiyoruz

1|0
    0|0
  • sen ne yaparsan yap bir insan güçlüyse seni umursamaz karşındaki insallar karakter olarak zayıf olacak ki sana alınsınlar.

1|0
    0|0
    • 3ay

Önemli olan onların bana yaklaşımları değil ki benim onlara karşı olan iyi niyetimi tam anlamıyla gerceklestirememem.

• İnsanlar her daim üzülecek bir şey bulurlar merak etme ve takılma, kendinden başkasını düşün ve asla kimse için fedakar olma.

1|0
    0|0
    • 3ay

Kendinden başkasını düşünme pardon düzeltiyorum. Eksik yazmışım

• 3ay

Işte deniyorum ama karakterim el vermiyor başkalarını yok sayıp kendi mutluluğum için çaba gostermeme.

• Insanlari kirmaktan korkmam. Onlar beni kirmaktan korkmadiklari gibi

0|0
    0|0
  • anksiyete gibi ama değil gibisin bilemedim

1|0
    0|0
Yükleniyor...