SİZCE HOŞLANDIĞIM KIZ BENİ BEĞENİR Mİ?

Ben 187 boyunda 77 kilo buğday tenli orta derece kaslı yeşil gözlüyüm. Sorun tipim değil ama yinede sormak istedim kızla ilk defa buluşacağız ve çok heyecanlıyım bir de o aşırı güzel bir kız sizce beni beğenir mi?
Makara yapacaklar mümkünse yazmasın.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Kaybedicek biseyin yok :) rahatlass :)

0|1
    0|0
    • 3ay

ilk defa bu kadar heyecanlandım bazıları öz güven eksikliği diyor komik :D

• 3ay

Insallah istedigin olur o zaman bulustuktan sonra sonucu soyle merak ettim :)

• 3ay

Olur peki :D

En İyi Erkek Görüşü

• Araba mı tarif ediyorsun birader kaç motor, saçma saçma konuşma az güven kendine dediklerinden tipsiz bir elemanda çıkabilir mümkündür.

0|0
    0|1
    • 3ay

teneke teneke konuşma sadece bir başkasının gözünden merak ettiğim bir şeyi sordum ve kendime güvendiğimi daha ne kadar söyleyeceğim bilmiyorum sıktı

• 3ay

Kes lan zibidi, laflarına dikkat sorduğun soru son derece abes şimdi seq

• 3ay

şimdi küfür etsem ayıp olacak dangalak s.. g buradan :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Beğenmez.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kendini yeterli bulmuyorsun bir kere, sorduğun soru bas bas bağırıyor. Öz güveni tam olan kişi ayh kız çok güzel, sizce beğenir mi diye sormaz.

• 3ay

tamam yeter daha fazla konuşmayacağım :D

• Beğenir tabiki.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Çok aşırı güzel kız kavramı kişiden kişiye değişir. Mesela kendini anlatmışsın bu özelliklere sahip bir erkek de çirkin olabilir gayet. Güzel kızlar da çirkin erkeklere bakabilir. Var da var. Bilemeyiz yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...