Bu nasıl bir terbiyesizlik ben mi haksizim?

Kaynanam bize geldiğinde benim yatak odama girip eşyalarımi karıştırmış. Bana gelip senin için de de ne a*gin bisey varmis tövbe tövbe dedi nasıl yani anne dedim o ne çamaşırlar oyle dedi bizim zamanımızda edep vardı dedi. Bende sen benim çamaşırlarima nasıl bakıyorsun anne dedim, şimdi ben mi haksız oldum falan dedi. Sustum. Aksam esime dedim, bu defa kustu gitti. Misafirlige gelmişti, iki haftadır bizdeydi. Kendi evi de yarim saat ötede. Ayip değil mi ben mi haksizim ya? Dahaa 4,5 aylık evliyim.

1|1
28|38

En İyi Erkek Görüşü

• bazı anneler böyle tuhaf oluyor
    sen haklısın
    eşinde.. bu konuda annesini uyarmalı
    ayrıca yatak odanın kapısını kilitle bir daha geldiginde

1|0
    0|0
    • 3ay

İki haftadır bizde nasıl kıtlık ki surekli ora olmazsa başka yerleri sürekli kurcalıyor

• 3ay

@EsmerJ0JuK aynen haklisin eşim de konuştu kızdı defoldu işte.. bakalim ne olcak..

• 3ay

Bu arada @affedilmeyen kusura bakma yanloslıkla senin yoruma yazmışım :) telde sayfa kayıyor sürekli ayar oluyorum :)

En İyi Kız Görüşü

• Başkasının evini karıştırması hiç hoş değil, eşinin annesini bu konuda uyarması gerekir eğer eşin haklı-haksız farketmeden her konuda annesini destekleyen bir tipse şimdiden geçmiş olsun hayatını zindan edecekler.

1|0
    0|0
    • 3ay

Yok c anim çok sukur ki değil.. verdi cevabını defoldu gitti

• 3ay

Senin adına sevindim inşallah ailenin daha fazla huzurunu kaçırmaz

• 3ay

Amin canım Allah razı olsun

Erkekler Ne Diyor 37

• Sen arandaki mesafeyi koruyamazsan o da bunu fırsat bilir. Sen oğlu ile evlendin. Herkes yerini bilecek valla kocana da söyle ya evinize geldiğinde edebi ile otursun ya da hiç gelmesin. Valla daha yeni evlisin şimdi tepkini koymazsan daha sonra çok pişman olursun.

1|0
    0|0
    • 3ay

Koydum teokimi, aynen öyle..

• 3ay

Konuşmasa da sakın alttan alma bırak oğlu halletsin sen özür falan da dileme herkes yerini bilicek mesajını net bir şekilde alsın ☺️☺️

• 3ay

Aynen öyle

• Benim anlamadığım da ne için başkasının eşyası karıştırılır. Kayın validen hem ayıp ve yanlış bir davranışta bulunmuş hem de söylediği söz ile de ayrıca kabalık etmiş. Evden küsüp gitmesi de cabası tabii ki ama bu onun haklı olduğunu göstermiyor kesinlikle...

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen bencede. Uste cikma çabaları bunlar işte.

• İleri düzey ruhsal sorunları olan birine benziyor. Allah sabır versin.

1|0
    0|0
  • Sanane o.¢, sana mi sorucaktim alirken ırıspı deseydin ya.

4|0
    0|0
  • öncelikle sen haklısın. bunu unutma. kendi annen sadece senin eşyalarına baksa pek sorun olmayabilir ama eşinin annesi bakması hoş değil. o kadar özeline girmesi gerekmez. kendinin haklı olduğunu bil ve buna göre tartış eşinle

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen valla benim annem bizde bir kaç saatten fazla durmaz yeni evliyim ayıp diye. Kaynanam geliyo gitmiyor, evi de yakın ustleik.

• 3ay

sen yapman gerekeni yapmışın. sıra kocanda. annesine kırmadan üzmeden, neden yapmamısı gerektiğini anlatması gerekir

• 3ay

Aynen öyle..

• kendi kendine çelişkiye düşüyor manyak karı madem edep vardı kendi zamanında madem o kadar edepli neden yatak odası karıştırıyor? başkalarının özelini karıştırmak edepsizlik ahlaksızlık terbiyesizlik değil mi? :D dfgdf

1|0
    0|0
  • Haklisin 30 yillik evli olsanda kovanla senin aranda kovana giyiyorsun sonuçta bu kocakarilar tam bas belasi 😂😂

1|0
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle ya eşim benim o yanı. Oglu yani. vay gelinine bak dicene edepsiz oluyorum.

• 3ay

Takma kafana onlarin kafalari değişmez.

• Sanane lan terbiyesiz kaç yaşımdayım terbiyeyi senden bir öğrenecem benim yatak odama girerek asıl terbiyesiz edebsiz olan sensin bak beni dinle birdaha yatak odama girersen bu evliliği bozarım bune ya nasıl bir insansın sen

Bunları de geç ;)

1|0
    0|0
  • Sapıklıklda çığır açan kaynana

2|0
    0|0
  • haklısın ıyı yapmıssın

1|0
    0|0
  • Bence sen yüzde yüz haklısın insanın kocasına seksi görünmek istemesi kadar doğal bir şey yok hem ne hakla yatak odasına girer

2|0
    0|0
    • 3ay

Heh aynen ya. Kocam yanı, başka biri olsa neyse tövbe Yarabbim. Gunah değil bir şey değil.

• 3ay

Ne görmüş ki öyle söyledi

• 3ay

Ne bilim iç çamaşırları felan heralde.

• Harbiden terbiyesiz bir kadınmış.

1|0
    0|0
  • bu bir şaka olsun ne olur bee

1|0
    0|0
    • 3ay

Amin 🙏

• 3ay

aynen... ama sende bu kadar müsade etme küserse küssün manyak kadın :)

• 3ay

Yok daha ne hali varsa görsün

• Sen haklisin. Özeline bakmaması gerekir. Edep yahu. Hiç mi düşünmüyor? Bu kaynanaların evlilik bozma isteklerini anlamiyorum. Ne sacma. simdi kocan senle annesinin arasinda kalmistir garibim. Kaynanan sacmalamis

1|0
    0|0
    • 3ay

Kocam, ben aldım anne sen niye incitiyosum bisey diceksin bana de ben yanlış anlamam demiş aldı çantasını gitti. Hep suçlu olunca bunu yapiyo. Kaciyor.

• fantazi kıyafetmi görmüş

1|0
    0|0
  • Canım suç sende değil eşinin böyle yapması ikinizinde sevdiği ve aramızda kalması ama hala seni seviyor küstüğüne bakma

1|0
    0|0
  • Öyle kaynanalar var mı halen lanet olsun cidden, tabii ki kocana karşı etkileyici olacaksın bundan daha normal birşey olamaz, kaynana değil dusman sanki

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen düşman bile daha merhametli olur..

• seınn kaynanan kafayı yemış aynılarından onada hedıye al gıyınsın belkı senı anlar :D bekarsa da koca bulmak lazım

1|0
    0|0
    • 3ay

Yok bekar değil

• 3ay

ozaman ona guzel renklı ıc camasırlar tangalar alıp kayın pedere sal daha sana bulaşamaz =)

• valla cok ayıp etmiş benim annem öyle şey yapmaz beraberde yaşadık aynı evde aksine eşime almasını söylerdi

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne güzel doğrusu da bu.

• yatpıgı edepsızlk terbıyesız lık baska bı sey degıl

1|1
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle mahremiyet den haberi yok resmen

• 3ay

kılıtle kapını yenı evlısın nazar ederler kcoanla aran da sogur alma odana felan kımseyı ısteyen olursa daagınık kusura bakma rahatsızdım toparkayamadım de yapma boyle kocanla aran acılır

• 3ay

Aynen artık bundan sonra böyle..

• eşimize karşı da edepli davranacaksak ohooooo

1|0
    0|0
    • 3ay

He valla.

• 3ay

Ne bilim ben zaten ses yapmayın benim kulaklarim hassas falan diyor esimi de beni de biktirdi

• 3ay

oh oh maşallah. baya yatak odanızla yakından ilgileniyor. kayınvaliden dul filan mı?

• Bem olsam sktır cık git evımden derdim.

2|0
    0|0
    • 3ay

İçimden geldi ama edepdir diye sustum eş im halletsin dedim.

• 3ay

Aynen geldiğinde laf sok 1-2 kere anne şunu bulamıyorum nerde sen evi benden iyi biliyorsun felan de

• 3ay

Haha aynen🙏

• kaynanaya cevap: oğlun böyle istiyor ben napim :) kim büyüttüyse artık, dersin.

1|0
    0|0
    • 3ay

Kocam aldi giyiyorum anne dedim

• Sen harfi harfine haklısın yapmaması gereken bir davranıştı

1|0
    0|0
  • eşine karşı böyle çamaşırlar giymen gayet normal bir durum, haklısın tamamen

1|0
    0|0
    • 3ay

Yani kendi oğlu sanki başkası tövbe Yarabbim ya.

• 3ay

doğru yoldasın devam et bence, eşinin gözü dışarıda olmaz hem

• 3ay

Aynen öyle. Teşekkürler sagolun

• Oyle kaynananin çiçeğine koyayim

1|0
    0|0
  • Allah sabırlar versin

1|0
    0|0
  • Haklısın galiba

0|0
    0|0
  • yapmaması gereken birsey yapmıs ama bu durum da sende önlem al yuz verme ama kırma da

1|0
    0|0
  • Yuh yani edepsizliği o yapmış istersen evde çıplak gez kime ne?

1|0
    0|0
    • 3ay

He ya aynen öyle. Bide yarım saat uzakta bilerek gitmiyor ya.

• 3ay

Değişik..

• 3ay

Hımmm yakışıyordur eminim 😉

• Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 27

• sen haklısın tabikide. çok büyük saygısızlık. ben olsam deli olurdum sanırım. ama sonuçta eşinin annesi ve bence burda eşinin devreye girmesi gerekiyor. sen hiç bişey deme eşinede bişey dersen bu sefer annesine laf ettiğin için aranız bozulmasın. derim Tamamen olay eşinizde eşinizin gidip anne bunu yapman doğru mu gibisinden konuşma yapması gerekli ama siz bence sessiz kalın

1|1
    0|0
    • 3ay

Ben sessiz kaldım eşim gitti konuştu. Anne neden öyle dedin ben aldım kizcaksan bana kız brn alınmaması vs demiş aldı çantasını gitti hep sıkıştığı zaman kaçıyor zaten. Bulmus yolunu

• 3ay

içlerine tam anlamıyla girmeden hiç bir kaynana gerçek yüzünü göstermiyor malesef ama hepside aynı değil tabi

• 3ay

Aynen canım haklisin

• Kıskançlık bu.

1|0
    0|0
  • Herhalde yün içlik ya da cuval giydigini saniyordu belki kendisi eskiden öyle giyiniyordu karıştırıp dantelli mantelli şeyler görünce şok oldu bazen bazı kaynanalar bu durumlarda gelinlerini kıskanıyor yaa ben şok ben vefad ben iflas kiskanacagina al giy sende kocana değil mi ama? 😂😂 sen haklısın yatak odası mahrem yeridir girilmemelidir karıştırmak şöyle dursun.

1|0
    0|0
    • 3ay

Hahha kız Allah seni😂 aynen canım ya..

• 3ay

Ay canım çok tesekkur ederim AMİİİN 😍

• 3ay

Rica ederim. 😙

• aferin hiç alttan alma çünkü çok doğru yapmışsn yatak odası mahremdir tesadüf görse dahi dile getirmesi bile yanlış

1|1
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle. Zaten hep kurcalıyor ama iç çamaşırlarima varana kadar bakıp bide pişkin lık yapmak ne demek ya.

• 3ay

aynen hani bizim zamanımizda edep vardı ne demek oluyor çok ayıp etmiş gerçekten

• 3ay

Aynen Rabbim katında hile günah değilken o kim ki yanı?

• ben olsam daha kötü karşılardım sen yine iyi dayanmışsın

1|0
    0|0
  • Geri kafalılar işte başka hiçbi bk değil.
    sen haklısın canım takma kafana boşver

1|1
    0|0
  • ayıp tabi ki senin suçun yok

1|1
    0|0
  • Düşman başına böyle kaynanalar. Sanane deyip kovsaydın. Hiç gelemem böyle şeylere.

1|1
    0|0
    • 3ay

Dusundum, sonra sustum edeptendir diye. Esim halletsin istedim..

• Ayıbı o yapmış

1|0
    0|0
  • Kavga ederdim valla

1|0
    0|0
  • Susma cevap ver o kocasıyla edepli edepli mi sevişmiş te allam

2|0
    0|0
  • Ya canım sen nden onun ayarına düşüyosun idare etsene sen daha bilinçlisin eşim almış deyiver kıvır bişiler de neden kızıyon. Evet yanlış yapmış da bir onun yaşına bir kendi yaşına bak gül geç

1|0
    0|0
    • 3ay

Dedim kocam aldi giyiyorum anne dedim azcik edepli ol bizim zamanımızda evli de olsan edepli olurdun kadının evinde falan öyle bir konusuyorki

• 3ay

Takılma bile onun alışık olmadığı şeyler sonuçta gül geç ya

• 3ay

Aynen canım

• Yuh ama yapilirmi oyle sey benim annem daha benim esyalarimi karistirmazken

1|0
    0|0
  • edeple ne ilgisi var kocan sonucta o haksiz tabiki

1|1
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle. Kocam yanı helalim, Rabbimin katında helal o nasıl diyor edepsiz diye.

• bosver 70 yasında kadın ne anlar tangadan jartiyerden

1|1
    0|0
    • 3ay

50 yaşında. Anlamasi lazım aslında. Ya karıştırmak ne demek ya nasıl bir terbiyesizlik.

• 3ay

50de anlamaz dolabını kurcalamasıda hos degil haklısın

• 3ay

Aynen canim

• terbiyesiz kadın kesin şimdi görümcene vb dedikodu yapabileceği kişilere açar bu konuyu edepsiz hiç takma kafana ele değil onun oğluna giyiyorsun onu salla gitsin

1|0
    0|0
    • 3ay

Yok kocam sakin kimseye drmiceksin namusum benim karim falan dedi diyemez.

• 3ay

he aman iyi o zaman

• 3ay

Aynen canım

• salak kari ya ne var bunda ne manyak ya sma

1|0
    0|0
  • kesinlikle haklısın sert çık bence

1|0
    0|0
  • Kaynanan haksız ya tamam oğlusun baksa bile söylememeliydi

1|0
    0|0
  • Yaptığı tam bir gerikafalılık olmuş

1|0
    0|0
  • Baya ayıp tabi yapmaması gerekirdi

0|0
    0|0
  • Ev karıştırmak terbiyesizliktir. Buzdolabının kapağını bile açılmaması gerekir.

1|0
    0|0
  • Sacmalamıs yanı kaynanan

1|0
    0|0
  • Valla ben eve en yakınımda gelse ablalarım hariç. Yatak odamın kapısını kitlerim. Cnku böyle düşüncesiz insan çok var.

1|0
    0|0
    • 3ay

He valla kitlemek lazım.

• 3ay

Aynen canım. ya..

• 3ay

☺️ evet

• anam alıştırma bunları tepene çıkar

1|0
    0|0
  • Aranızı bozmaya çalışıyo kenafir gözlü şıllık

2|1
    0|1
  • Yapacak bir şey yok kaynanalarla aynı evde yaşadığın sürece bundan daha kötüsü bile başına gelebilir esinde de hata var

1|0
    0|1
    • 3ay

Aynı evde değiliz. Bir gum diye geldi iki haftadır bizde. ve kendi evinde yarım saat ileride yanı.

Yükleniyor...