Madem doğru din islam o zaman neden hristiyan daha fazla?

Dünya Nüfusu 7.440.000.000
Hristiyan 2.400.000.000
Müslüman 1.700.000.000
Ateist 1.200.000.000
Hindu 1.100.000.000
Budist 500.000.000
diğer dinler 540.000.000

Güncellemeler:
3ay Türkiyenin %7`i ateist
Türkiyenin nüfusu 78.741.053
Türkiyedeki ateist nüfusu 5.500.000

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• Herkes kotu yola dusmus eger muslumanlik fazla olsaydi Şu an daha edepli ourduk hayat sinav olmaz kimseye ozenip gunah islemezdik

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne alakası var şimdi hristiyanlık daha çok diyemi günah işliyorsun günahına suçlu arama senin nefsin senin günahın

• 3ay

Hayir tabiki diyorumki gemide delik olmazsa batmaz insanlar iyi olsaydi hayat sinav olmazdi ki?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha fazla olması hristiyanlıgın dogru din oldugu anlamına gelmez bence yanlıs bir düşünce. Siz cok ya da az olmasına gore inanıp karar veriyorsanız orasıı bilemem.

0|0
    0|0
  • Hayatimdan gordugum en salak sorulardan biri daha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çokluk nitelik meselesi..

Bir şeyin çok olması onun en iyi olduğunu göstermez..

Misal, sen 100 tane incir tohumu gömsen, 90'ı çürüse 10'u fidan olsa zarar ettim der misin? Denmez..

Zira, o 10 fidandan elde edeceğin incirler 90 tohumun zararını fazlasıyla kapatır..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Seni hatırlıyorum 3 sene evvel biografini paylaşmıştım burada, gelin arıyordun bulabildin mi kendine göre birini

https://www.youtube.com/watch?v=-Bd4m5Mw4zU

0|0
    0|0
  • neden daha fazla..
    birçok ülkedeki sömürgeler sonucu dinleri oraya daha çabuk yayıldı
    Müslümanlıkta sömürgecilik yok

0|0
    0|0
  • fazlalıkla mı oluyo bu iş :D

0|1
    0|1
  • Hep aynı sorular bize ne kardeş dinini içinde yaşasana sen

0|0
    0|0
  • sana namaz kıl sünnet ol oruc tut zina yapma zekat sadaka fitre ver yalan söyleme ıftıra atma hak yeme desem birde istedigini yap dersem hangısını secersın sacma sacma sorular sormayın yav

1|0
    0|0
  • nerde çokluk orda bokluk diycemde sonuçta bu bir din herşey fazla diye doğru olan bumu olması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Sen ne çok ise onu doğru mu kabul ediyorsun arkadaş? 0_0

0|0
    0|0
  • Ateist sayisi hepsinden fazla. Musluman anne babanin hristiyan anne babanin butun cokulari musluman ve hristiyan sayiliyor.

0|0
    0|0
  • Enam 116 : İnsanların coguna uyarsan Allahın yolundan saptırırlar
    Cogunluk dogruyu getirmez kardeşim hiristiyanların nüfüsü 1.9 milyon hristiyanlar 2.6 dır 1 milyar ateist yok dünyada okadar sallama 200 milyon bile yok

0|0
    0|0
  • cunku muslumanları 1000 yıldır bır bırıne vurduran şerefsızler ve alt yapıları var sen hangı hrıstıyan ulkesınde savas gordun bak flıstın mısır ırak vs vs turk devletı hepsı savaş ve zulum altında hergun bınlerce ınsan oluyor amacları o zaten

0|0
    0|0
  • insanların büyük çoğunluğu yanlış yolda demek ki

0|0
    0|0
  • hristyan ülkeler fazla sömürdü latin amerikayı afrikayı falan. Fransa, Ingiltere...

0|0
    0|0
  • Dunyada deizm diyede bir inanis var cokta azimsanmayacak kadar

0|0
    0|0
  • kim verdi lan bu sayıları sana hiç küsurat yok kim saymış :D

0|0
    0|0
  • hepsi aynı zaten

0|0
    0|0
  • Hayatımda gördüğüm en salak sorulardan biri

0|0
    0|0
  • Bütün bilim ilim adamlar hristiyan ülkelerden cıkıyor bütün medeniyet batıda özgürlük batıda gelişmişlik batıda.. Gericilik yobazlık ise tabik islam ülkelrinde.

0|0
    0|0
    • 3ay

@Öztürk-hakan Kolay gelsin biraz okuyun ögrenin su dünyayı kimler yönetiyor diye.

• 3ay

Bu benim sana sözüm arkadsım okuyup oğrenmiyor faceden cıkmıyorsunuz ot gelip ot gidiyorsun beynin sadece tek istimatte görüş acın cok bagnaz ve dar dini siyasete bulastrmayın camiden cıkarın deyip dini konuya siyaseti bulaştıracak kadar magara dsuncelisiniz geliştrin kndinizi kopyacılıgı bıtirakıp hayata geniş cerceveden bakıp sokmuşsunuz kalıplara su su bu bu yazık. Cahille tartısmk istemiyorum kardesim ben var git yoluna...

Yükleniyor...