İçimizde ne kadar eşcinsel var?

Merakımdan soruyorum..
İçimizde ne kadar Eşcinsel var?

Evet bende bir Eşçinselim.

Kimse kötü yorum yapmasın lütfen,
bunun ilaçı veya tedavisi olsa inanın ki Milletin çoğunluğu deva bulmak isterdi.

Deva gerçi yanlış kavram, Eşçinsellik bir Hastalık olmadıgından dolayı.. Neyse konu iyice sapmadan uzatmıyorum 😂😂😂

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Vardır birkaç tane

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok eşcinsel değilim.

0|0
    0|0
  • Eşcinsel değilim ama her görüşe saygım sonsuz herkesin tercihi kendine, bunu hastalık olarak lanse etmek yanlış

0|1
    0|0
    • 3ay

Yorumunuz için teşekkürler, çok güzel bir düşünceye sahipsiniz.

• Kadın olmak demek seks işçisi olmak demek mi peki? Ben de bunu anlamıyorum?

0|1
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle hayır, bu tezi niçin kullandın?

• 3ay

Tercihini kadın olmaktan yana kullananlar için. Teyzemle aynı mahallede oturan biri vardı 30 yaşında kadın olmuş. Evde kazak yelek örer satardı kolye küpe yapar satardı kendini gecindirirdi Herkes de saygı duyardı yani. Hani fuhuştan tutuklanırken falan bağırıyorlarya bu ülkede şöyle saygı yok böyle saygı yok vs. diye bağıra çağıra kendilerini rezil edenler varya, bu ülkenin ahlaksızlığa saygısı yok arkadaşım. Yoksa o kadın olarak yaşamak istiyor o erkek olmak istiyor kimseyi ilgilendirmiyor aslında

• Hastalık mı? tercih mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• travestiyim biseksüelim

0|1
    0|0
  • eşcinsel değilim ama kısmen destek veririm

0|1
    0|0
    • 3ay

Yorumun için teşekkür ederim, hangi anlamda destek verirsin?

• 3ay

rica ederim. ya bazıları abazalıktan eşcinseldir bazıları ruhen kendini öyle hisseder bende kişiye göre destek veriyorum Lgbt desteğimi bıraktımda kişiye göre değerlendiriyorum durumu

• Hiç yok

0|0
    0|0
  • vardır sanırım yeni üye oldum

ama yadırgamam saygı duyarım

0|1
    0|0
  • alakam yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...