Kapat

Kadınlar memeli hayvanmıdır?

araplar kadınlar memeli hayvandır sempozyumu yaptı şimdi aklımda deli deli sorular.1 Biz hayvansak dinden muaf mı oluyoruz 2 biz hayvansak erkekler hayvan sever 3 babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi şaka şaka 3üncü sorumda şu biz hayvansak erkekler hayvanlara mı ilgi duyuyor adam çaktırmadan evrim teorisini savunmuş bunlar hep paralelein oyunları :D not: Ben müslümanım kuranı kerimi okudum ve şunu söyliyim gerçek dini yaşamayan insanların kirli fikirleriyle yargılamayın dini

0|1
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman biz de penisli hayvanız

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• nedinn dayı sen yaa :D

1|0
    0|0
    • ben bu haberi babamla izledim anneme bakış açısı değişti adamın yakında annemi bir hayvanat bahçesine ya da doaya salabiliriz :))))

Erkekler Ne Diyor 20

• 2- de laf sokmaya çalışmışın gibi geldi knk ama hayvanseverlik çok iyi bişe zaten :D

1|0
    0|0
  • İnsanlar zaten memeli hayvan geubundadır türümüzün adı insan her hayvanın belirli düzeyde aklı evrimleşmiş biz daha iyi düşünebiliyoruz diye hayvan olduğumuz gerçeğini değiştirmez tabi araplar kadına yönelik demiş ama bilimsel olarak hayvanız

1|1
    0|0
    • işi bilimsel olarak anlatınca kimse kızmıyor teşekkür bile ediyor :))) bundan sonra her lafı bilimsel olarak sokucam :D

• Ben ateistim arapların bakış açısı saçma idi ama halkımızın da bakış açısı saçma hayvan deyince aşağılık bir şey algılıyoruz oysa biz de bu doğada oluşan bir hayvan türüyürz yani bana hayvan diyerek laf sokmak istersen ben alınmam çünkü hayvan kelimesine bakış açım farklo

• amam felsefe yapmadı adamlar bizzat teori sundu atiest olman senin sorunun ben yorum yapmam bende müslümanım her türlü fikre saygım var herkes kendine göre doğruları yaşar ötekileştirmeye gerek yok zaten benim fikrim bilimsel olarak hayvanız lafı bilim felsefesine girer bence hayvandan çok daha farklı yapan bizi fizik değil bilişsel farkılıklardır

• yok be 😝

1|0
    0|0
  • İnsan düsünen bir hayvandır demis.. Aristotales hocamız.. O dediyse bir bildigi vardır hepimiz birer hayvanız ve bu dünyaya ciftlesip cogalmak icin gönderildik tek farkımız beynimizin olması ;)

1|0
    0|0
  • Saçmalama be

0|0
    1|0
  • Arap'lara ne bakıyorsun sen 😂😂😂😂 daha kendilerine hayırları yok

1|0
    0|0
  • memeli

1|0
    1|0
  • Biz bunu kabul etmiyoruz hayvan olmaya can atanlar buyursun hayvan olsun :)

1|0
    0|0
  • Hepimiz hayvanız
    İnsanı ne zannediyorsunuz?
    Erkek, kadın; hepimiz memeli hayvanız

1|0
    0|0
  • Ne içtin kardeş sen. Bende istiyorum

1|0
    0|0
  • arablarınawk.

0|0
    0|0
  • kadınlar olarak dinden muaf olduğunuz doğrudur

0|0
    0|0
  • Araplar ne bilir ki boş beleş kişiler

0|0
    0|0
  • Yunuslar memeli hayvandır, sadece dişileri değil. Insanlar için de aynısı geçerli.

0|0
    0|0
  • Sorular çok hoştu ahfgajsjs

1|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Biz hayvansak onlar da bizden ürediklerine göre onlar da hayvan. Hayvan hayvan dogurur sonuçta.

1|0
    0|0
  • bu trollmus diye duydum

1|0
    0|0
Yükleniyor...