Para kazanmak nasıl bir his?

Selaam 😊

Bu soru çalışan kişiler için oldu biraz 😃
Mutlu mu oluyosunuz ya da memnun degil misiniz vs?
Üniversitenin bitmesini iple çekiyorum.
Babam mesleğim olmadan asla çalıştırmaz para kazanmak nasıl bir his çok merak ediyorum baba parası yemekten sıkıldım yetti gali 😂😂

0|1
17|50

En İyi Erkek Görüşü

• Hic kazanmadım :/

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kendi arabamı aldım, eşya aldım gönlümce. dilediğim gibi kullanabiliyorum paramı. biraz tadını çıkarayım ev bile düşünüyorum. hayal edebiliyor ettiğini yapabiliyorsun :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• Çocukken keşke 18 yaşına gelsem, ehliyet alır, bankacılık ve daha pek çok şeyi kendim yaparım falan filan derdim. 18 olunca başta seviniyorsun sonra çocukluk meğer daha iyiymiş diyorsun. Para kazanmak da öyle. Para kazanınca başta güzel. Sonra kendi ayaklarının üstünde kalmaya başlıyorsun. Bu da borçlanma demek. Kazandığın para ancak ihtiyaçlarına yetiyor. Meğer baba parası yemek daha tatlıymış diyorsun :)

1|0
    0|0
  • Paranıw kendin kazanınca kimseye hesap verme zorunluluğun olmuyor. Bu bile tek başına yeter sanırım.

1|0
    0|0
  • sonu olmadığını anlıyorsun bir süre sonra..
    ve amaç olmaktan çıkıyor..
    sadece araç olarak kalıyor..

1|0
    0|0
  • benim açımdan değişen birşey yok maaşımı her aldığımda kuruşu kuruşuna annemin eline veriyorum sonra da elini öpüyorum. hamdolsun.

1|1
    0|0
  • Ben parayı kazanıyorum paranın beni kazanmasına izin vermiyorum

1|0
    0|0
  • para kazanmak guzel birde aldigin para senin yasam kosullarina gore tatmin ediyorsa daha guzel isinden memnunsan ayrica bir guzel bende hepsi mevcut ben memnunum kendin kazandiginda üçün besin hesabini pek yapmazsin biliyosun cunki tekrar para gelicek :) :)

1|0
    0|0
  • güzel

1|0
    0|0
  • Kendim çalışıp kazanmayı başladıktan sonra paranın kıymetini daha fazla bilmeye başladım. Zira eskiden örneğin; annemden herhangi bir şey istediğim zaman ve hemen olduğunda yeterince pek kıymet bilmezdim doğrusu. Fakat şimdi ise tam tersine. Maaşımı alıp bir kısmını anneme veriyorum. Kalanın bir kısmı ile de kendi adıma birikim yapmaya çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • çok ararsın bu günleri, kapitalizm insanın hayatını satın alıyor... özgürlük elde edeceğim derken bir bakmışsın kendini teslim etmişsin, dert sahibi olmuşsun :)

1|0
    0|0
  • Çok güzel bir his hele ki helalinden Se doyum olmuyor

2|0
    0|0
  • Kazansan bir dert, kazanmasan ayrı bir dert. Borçlarım olduğu için kazandıklarımdan şimdilik bana da pek bir şey kalmadığı için, para kazanmak kazanmamaktan az daha hissizlik hissi veriyor.

2|0
    0|0
  • Para kazanmak hayatta swni mutlu eden nadir öğelerden birisidir
    İnsanın kazandığınparayla birşeyler yapması alması zevk veriyor

1|0
    0|0
  • Valla çok güzel. İnsana özgüven verir. O yüzden bu hayatta hep param olsun isterim

1|0
    0|0
  • Güzel bir his.

1|0
    0|0
  • ya para kazanmak kötü his. eline bir kalıp para geçiyor hiç heves yok ama.. babamın verdiği 100 tl bal kaymaktı be

1|0
    0|0
  • şu an çalışıyorum gzel his kendi maaşını alıyorsun flan birde ilk girince az para sonradan çoğalıyo flan iyi yani D:

1|0
    0|0
  • iş ve aldıgın paraya gore degısır kı mesela ben askerden once oyle guzel ısım vardı kı yanı o zamanın asgar ıucretıyle 5 kısının massını alrdım zevkle ıse gıderdım askerden sonra smdı bı fırmaya gırdım tm maası guzel ama gel gelelım ısten zevk almıyosun bu kotu oyuzden sadece para degıl onemlı olan ıs yerındekı huzurun ıste ozaman calısma zevkın artıyo ıstekle gıdıysun ıse

1|0
    0|0
  • para kazanması çok güzelde harcaması moral bozuyo :D yani istiyosun ki para hep gelsin ama öyle olmuyo :D ama zevkli yinede sonuçta kimseyede muhtaç olmuyosun :D

1|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum para kazanmak nasıl bir his acaba hiç para kazanmadım param da olmadı zaten parasız yaşıyorum parayla alakam yok

1|0
    0|0
  • Güzel bir sey

1|0
    0|0
  • Çok güzel bir duygu kimseye muhtaç değilsin senin paran olduğu için daha özgürce harcıyorsun hesap vermiyorsun herpsinden önemlisi kendi ayaklarının üzerinde oluyorsun bunun tadına doyum olmuyor

1|0
    0|0
  • As
    Çok güzel anlatılmaz :D

1|0
    0|0
  • ya mesela çalışıyosun o kadar yoruluyosun Aybaşında parana alıyosun o paranın sıcaklığı ımm ekmek al banıp ye hshshsh

1|0
    0|0
  • Mutlu oluyorum özgür oluyorsun babana muhtaç değilsin bu duygu çok daha güzel ya ekonomik özgürlük canin ne isterse aliyorsun :D

1|0
    0|0
  • bence çok güzel bişey ama kendin kazanınca kolay kolay harcayamıyon :D

1|0
    0|0
  • çok güzel bir his güç bende diyosun artık hi-man gibi

1|0
    0|0
  • Yorucu, kendi paranı harcamak çok zevkli aynı zamanda insan parasına biraz da kıyamıyor :D

1|0
    0|0
  • o ilk maaş yok mu :) hatta memursan gelen iki maaş birden :) o anki hazzı sana annatamam :D :D :D

1|0
    0|0
  • Bilmem. Genelde hissedemiyecek kadar yorgun oluyorum

1|0
    0|0
  • Güzel birşey 5-6 milyar para kazanmış biri olarak :D 10 numara 5 yıldız

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 16

• Müthiş bir şey😊
    Emek veriyorsun, karşılığını alıyorsun.
    Paranı harcamayı ve elde tutmayı öğreniyorsun😊

1|0
    0|0
  • para kazanmak çok güzel bir his ama çok yorucu istedigin şeyleri alabiliyorsun yapabiliyorsun daha özgürsün çok güzel ama inan bana ögrenci olmak daha daha güzel

1|0
    0|0
  • Hiç bilmiyorum daha öğrenciyim bende :) .

1|0
    0|0
  • İlk zamanlar Mükemmel bir his
    Bir de helal kazanıp, güzel yerlere harcayabiliyorsan
    Süper oluyo 😃
    Sonra alışıyorsun tabi

1|0
    0|0
  • Sanıyorum ki guzel daha kazanamadım ama

1|0
    0|0
  • Super bir his bende diploma Alana kadar çalışmadım simdi bankalar da sürünüyorum :)

2|1
    0|0
  • Cok guzel bir duygu kimsenin eline bakmiyorsun, kendi ayaklarinin ustunde duruyorsun..

1|0
    0|0
  • Super

1|0
    0|0
  • Güzel ya

1|0
    0|0
  • Harika :D

1|0
    0|0
  • Güzel bir his cidden emeğinin karşılığını almak çok iyi

1|0
    0|0
  • çok güzel anlatamam hee parayı alınca

1|0
    0|0
  • Para kazandım bence çok. Güzel bir his kendi emeğin sonuçta

1|0
    0|0
  • Kendi Paranı kazanmak har vurup harman savurmak değildir. Baba parası yerken öyle mi ooooo

1|0
    0|0
  • kötü.

1|0
    0|0
  • Rahatlık batmış bacım. Ben fakirlikten paket yapamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...