Çocuk bakıcısı ayağına gelen o. ros. bu ve başka kadından üvey kardeş intihar edicem artık yardım edin?

Kardeşim var 12 yaşında annemle babam ayrı Kardeşim ve ben babamla kalıyoruz babam kardeşime baksın diye evimize sözde bakıcı olan birisini getirdi ve buraya kadar biraz normal gelebilir ama bundan sonrasi insanlikmi bilmiyorum annemle baban 25 senelik evliydi ve heo beraber çalıştılar öyle böyle zengin oldular ayrılınca babamın bir kadından çocuğu olduğunu öğrendik herşey bunla başladı zaten simdi 5 milyonluk miras 2 ye boluncekken 3 e boluncek keske biran önce babam ölsede parayı yesem neyse bu karı yanımızda 6 ay falan çalıştı sonra bir gün kardeşimi almaya annemin evine gittik sonra bu o. ros. bu arabanın on koltuguna oturmus annemde kardeşimin eşyalarını getiriyo elimizde yazı tahtası var annemde bagajı açsın diye cama vurdu. Bu p. zevnk adam o kadının yanında annemin elini arabaya sıkıştırdı yazarken bile içim acıdı buda kurul miş oraya anneme bakmazmi zaten ben o an annemin yerinde keşke benim elim sikissaydi diye ölüp bittim bu kadinla babam sevgili oldu artik babam demeye bile utanıyorum sonra bu kadın gitti yeniden geldi yeniden gitti yeniden geldi su an evde bahçedeki kayisi agacina bacaklarini ayirip sokmak istiyorum bu kadin kardesimede psikolojik baskı yapıyor babama bu kadın hakkında olumsuz tek bişey soylesem beni bıçaklar ciddiyim ablam var benden büyük kadına o. ros. bu dedi diye ablamı dövmeye kalkti sirf bu kadin yuzunden annemi ablami evden atti ve ben hic bisey yapamadim evet çünkü ben malım ve simdi kadın yanımda sefa sürüyor babamla yatıp kalkıyor Şu an tek isteğim babamın ölmesi ve mirasi harcamak daha cok sey oldu ama sizi darlamak istemiyorum sadece yardim edin lutfen intihar etmeyi düşünüyorum

Güncellemeler:
3ay Bu arada kadininda çocuğu var ama ter etti

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kadın tam bir orspu. Annen ve sizin için çok üzüldüm yemin ediyorum o kadını öldürmek istedim okurken. Baban denen serefsizin de allah belasını versin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şikayet et

0|0
    0|0
  • baban ne iş yapıyorda 5 milyonluk servet kazandı gerçekten çok merak ettim

0|0
    0|0
    • 3ay

Aslında her şeyi babam kkazanmadı annemler zaten zengindi dedemin dedesinden kalan mirasla babamda babaannem yüzünden zengin oldu normalde babam tekstilci ama o hobisi yani öyle ordan gelen paralar küçük paralar ben dogmadan zaten miraslara doymuslar annemde tek cocuk babamda. Yani bolunmede olmamis hem kendi anne babalarinin hemde buyuk dedelerinin miraslarini aldilar

• 3ay

Sağolun

• 3ay

rica ederim.

• Fantazi dünyan baya genişmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu nasil bir hikaye la valla aklim karisti

0|0
    0|0
Yükleniyor...