Kızıma isim konusunda kararsizim?

Kokeni soylenisi anlami onemli. Farkli fikirlerde olabilir ama ankete cevap verirseniz sevinirim. Ne cok bikindik nede zorlama olmasin ikisinin ortasi olmali.. Simdiden tesekkurler

• Neva
    29% (14)25% (4)28% (18)Oy Ver
  • Kumsal
    71% (35)75% (12)72% (47)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kumsal hanım?
    İsim koymadan önce geleceğini düşünün. Farklı olmak için değişik isimler koymayın.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kumsal gayet güzel bir isim dalga geçilecek bir yanı yok neva da çok güzel fakat neva da biliyorsunuz ki her bölgeden türk farklı telaffuz eder kelimeleri o yüzden sanki ingilizcedeki never gibi neva olarak söylerlerse asla anlamlı gibi olacak. Ama genele baktığımda ben ikisinide çok beğendim. Benim de ismim tanem. Çok konusu çıktı komik olurmuş tanem hanım tanem teyze falan sakın bakmayın böyle şeylere tanem hanımın nesi komik ya da kumsal hanımın? Gönlünüzden ne geçerse onu koyun. Çocuğunuz doğduğunda yüzünü gördüğünüz an zaten ona en yakışacak ismi siz kendiniz karar verebileceksiniz :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence hörü koy çok anlamlı

2|0
    0|0
  • sağlıklı analı babalı olsun

1|0
    0|0
  • bahar en anlamlı isim bana göre

1|0
    0|0
  • ILGIN

1|0
    0|0
  • ebrar cok güzel

1|0
    0|0
  • Anlamlı bir isim koy. Bu isimler ne böyle yaa

0|0
    0|0
  • İkiisde saçma

1|0
    0|0
  • Farklı bir isim arıyorsan Umay ismini düşünebilirsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kumsal çok güzel isim.😊bence , başka bir isim aramaya gerek yok. Ama bn yinede birkaç tane daha öneriyim.
    Defne, Asel, Güneş, Lâl, Beren, Deniz, Elis, Nisan , Doğa, Ilgım, Lina, Buğlem, Ayliz, Rüya, Derin, Alara, Su, Efsa, Aden, Almina.

1|0
    0|0
  • İsmim lara kardeşimde şara iki isimde kulağa değişik geliyor bir düşünmelisiniz bence güzel isimler 🌝

1|0
    0|0
  • zümra

1|0
    0|0
  • Mislina Masal

1|0
    0|0
  • B dedim.

1|0
    0|0
  • kumsal koy