Kaynana Sıkıntısı Hakkında?

Haftasonu evleniyorum. ama tadımı bozan nişanlımın annesi.. beni sevmiyor. çok konuşmuyormuşum diye.. Evlenmekten vazgeçsem mi onu bile düsünmeye başladım. bu kadın ilerde bana sıkıntı verecek gibi.. bu bide gelip bizde 15 gün,1 ay kalırsa ben köprüden aşğa atlarım 😥 sizce abartıyormuyum?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Boşver yakinda alişir sana zorla ne konuşcaksin ki zaten.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Abartı falan yok. Gerçeklere parmak basmışsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Abartıyorsunuz. Azıcık az konuşursunuz onun yanında olur biter.

0|1
    0|0
    • 3ay

Sevmiyorum ki konuşayim 😣😑😒

• Kocan cok konusmandan sikayetci deyilse onun yaninda ve baskalarinin yaninda konus. Kocanin ailesinin yaninda cok konusma ki kaynanan simdiden sulaleye yaymistir cok konustugunu. Esin tarafin yaninda sus ki esinin tarafi az konustugunu gorsun sana hak versinler. Kaynanin da yaninda cok konusma

0|2
    0|0
    • 3ay

Sen neyin kafasını yaşiyorsun? ne anlatıyorsun. ben az konusuyorum. iyi oku.. ustelik. ben erkeģim..

• 3ay

Tamam bebeģim.. bilerek yazdiģini duşundum.. muckk. yok bişi

• Kaynanasıyla sıkıntısı olan sadece sen değilsin. Herkes bu sebepten dolayı vazgeçseydi evlilik diye bişey kalmazdı dünyada bir de böyle düşün. (Tabi istisnaları saymıyorum. Onlar ayrı)

0|1
    1|0
  • Bian kız paylaşımı okuduğumu sanmıştım 🙊

1|1
    0|0
  • Çok konuş sende

0|0
    0|1
    • 3ay

Ben dır dır konusamam. o bana ayak uydursun bana ne

• 3ay

Karşındaki senin büyüğün en önemlisi nişanlının annesi sevmiyor olabilirsin bari saygı göster nişanlına sabır diliyorum senin gibi biri sevgilim degil düşmanım dahi olamaz. Sanki hergün birlikte olucaksınız da çok bilmiş bay kibir

• 3ay

kes lagaluga yapma

• sende az konuş

0|0
    0|1
  • Nişanlınla konuş bu durumu

0|0
    0|1
    • 3ay

Bu kadin yuvami yikar yaa

• Sacmalama

0|0
    0|1
  • az mi konusuyorsun yani evlenirsen seni azık diye tepenw biner sesini çıkar az

0|0
    0|0
    • 3ay

sen beni pısırık sandın galiba. dır dır sevmem benTepemin tasını atırırsa evden bile kovarım o tipteyim yani.. sökmez bana öyle seyler..

• 3ay

ama para var huzur yok mk dersin.

• 3ay

ben huzuru vajinada ararim.. vajinasi var yeter bana.. ben seks ve para ile huzurlu olurum. yeter bana.. aşk. meşk yalan

• dusunki oda bir anne. ve ona gore davran. sana nefret etsede sen hep sev onu.

0|0
    0|0
    • 3ay

cekemem valla cin gibi kadın.. yuzunde meymenet yok. şer akiyor şelale gibi mubarek..

• 3ay

kiziyla gerdeğe giricem sonra bosanacam..4 sene el değmeden sabrettim..

• 3ay

ne diyosun😟sakami yapiyosun?

• biraz alttan al

0|1
    0|0
    • 3ay

Ne alttan alacağim yaa. bana kızı yeter.. bide anasıyla mi uğrasacam 😒

Erkekler Ne Diyor 2

• O hep olur alışmayı dene

0|1
    0|0
  • Dugun stresi sende kafa yapmis :D