İnsanlar neden böyle?

Üniversite sınavlarına 2. kez hazırlanıyorum ve ortamını sevdiğim için kütüphanede çalışıyorum. Bugün 2 kız yanıma oturdu onlar da sınava hazırlanıyor ama gırgır şamata. Muhabbetleri bitmedi bir türlü. Ben sinirlenince kendimi kontrol edemeyen biriyim ondan bir sey demedim kötü kötü baktim sadece arada anlayıp sustular ama kafaları başka alemde. Çok boş kızlar görünce anlarsınız zaten o tipleri. İnsanlar neden böyle? Neden böyle boşlar , umursamazlar? Nasıl düzelirler?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne güzel gırgır şamata iyi bir şeydir

1|0
    0|0
    • 3ay

Kutuphanede mi? Kusura bakma ama en buyuk hirsizliklardan biri bu. Ders calismaya gidiliyor oraya. Tıp kazanmaya calisiyorum ben onlarin salakliklarini dinleyemem

• 3ay

Orası doğru ozaman diceksin kızlar burası kütüphane konuşacaksınız dışarısı sizin için daha uygun senden mi öğreneceğiz derlerse kov gitsin haklısn

En İyi Kız Görüşü

• Duzeltemezsin umursamicaksin rahatsiz oluyosan baska kutuphanw gidersin edersin ne kadar konussanda bos onlar anlama ozurlu oluyolar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Düzelmezler. Sen kendine göre ciddilerle takıl. Hoppa kızları boşver

1|0
    0|0
  • Düzelmez onlar karakter meselesi zaten senin gibilerden az kaldı

1|0
    0|0
  • boşver genelde okumay gelmiyolar amaçları seks

1|0
    0|0
    • 3ay

Kapaliydi ikisi de 😂

• 3ay

onlar daha kötü kapalı olmak demek makyaj yapmak süslü kıyafet giyinip erkeleri cezbetmek demek değil şimdiler süslüman

• İnsanları anlayamazsın boşuna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkes kendisine bakmalım kimseyi kınamamalı. Sen kendi dersini calıs. Susmuslar zaten ee daha ne?

1|0
    0|0
    • 3ay

Toplam 2 dk falan sustular. Ama insanin sinirleri bozuluyor yani o ortama muhabbete gelmisler resmen

• 3ay

Ya simdi calısmak icin giden nadir zaten. 1 sen 2 bir baskası gerisi calıstım demek ve vakit gecirmek icin gidiyor. Onlarda kazanamayinca duzelirler 😊

• üniversite kazanamyınca akıllanırlar belki

1|0
    0|0
    • 3ay

Sanmıyorum ama çok sinirlerim bozuldu. Herkes orda bir şeyler icin cabaliyor bunlar muhabbete gelmis

• Kötü haber şu ki düzelmezler.

1|0
    0|0
  • hic sevmem o tipleri takılma onlarla

1|0
    0|0
    • 3ay

Benim takildigim yok cok kalabalik oldugundan mecbur gelip oturdular yer yoktu

• yakışıklı olsan susarlardi seni izlerlerdi sadece.

1|0
    0|0
Yükleniyor...