Zengin olsanız yapmak istediğiniz şeyler nedir?

Zengin olsanız yapacağınız şeyler nedir?

Güncellemeler:
3ay Benim ilk yapacağım şey ve bu en büyük hayalimdir benim Türkiyedeki bütün şehirlerde çok tahmin edemiceğiniz büyüklükte arsa, toprak alırdım burayı hayvanlar için kulubeler yiyecek kapları ve her yerimin yerinde 2 tane veteriner açardım ki hayvanları iyileştirebileyim.. Maaşlı çalışanlar hergün yemek vs ihtiyaçlarını verirdi..
Şehirlerin belediyelerine para verirdim sokaklarına hayvan yemek kabı su kabı ve güvenli kulubeler yapsin diye.. 😶

0|0
18|24

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Kahvaltıda meyve suyundan bir yudum alıp hızlıca evden çıkıp şirkete gitmek istiyorum, nasıl bir duyguymuş merak ettim

3|0
    0|0
  • Benden zengin olmaz yav biraz para gorim fakir fukaraya yardim ederim

1|0
    0|0
  • Hastalara yardım etmek

1|0
    0|0
  • Kimsesiz çocuklar için barınma yerleri açmak

1|0
    0|0
  • burayı satın alcam

1|0
    0|0
  • zengin olsam çalışmam hiç. çalışmam derken maddiyat için çalışmam. param bittiğinde açıkta kalmayım diye normal sıradan bir yaşantımı devam ettirecek iş açarım sadece. idareli kullanıp insanlara faydalı aktivitelerde bulunup keyfime bakarım. bu dünyada insanlar artık para için yaşar olmuşlar. para için arkadaşlığı dostluğu muhabbeti aile yakınlığını erteliyorlar malesef.

0|0
    0|0
  • İnsan olmaya çalışırım. bol olunca birşeyin bokunu çıkarmaya meyilli birisiyim :D

1|0
    0|0
  • Senin düşündüğün aynı şeyi bende sokakta kalan insanlar için düşünüyorum. Böyle düşkünler evi gibi belli semtlerde belli yerlerde binalar yapıp insanların yeme içme barınma gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak için. Allah nasip ederse böyle niyetim var

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kızla evlenmek ve tanıdığımız herkesten uzakta yaşamak

1|0
    0|0
  • Zengin olsamda fakir olsamda
    dünyanın sonu gelecek
    benim için bunu unutmam

0|0
    0|0
  • Her yeri gezmek

1|0
    0|0
  • Zaten zenginim çok şeye sahibim

0|0
    0|0
  • şu borçları bir kapatmak :)

0|0
    0|0
  • Uzaya gitmek

0|0
    0|0
  • Parayı tuvalet kağıdı olarak kullanırdım :D

0|0
    0|0
  • Dünya turu, Lüks ve hiç ölmeyecekmiş gibi yaşamak, spor arabalar, silahlar, yatlar isteklerin sınırı yok

0|0
    0|0
  • bounes airese taşınırım orda yaşarım kızlar çok güzel hepsi manken gibi :D

0|0
    0|0
  • ağaoğlu gibi takılırım :D

0|0
    0|0
  • İsteyenler bana bir günlüğüne eşlik edebilir.
    Macka dayım.

0|0
    0|0
  • Allaha şükür yapıyorum =))) para var huzur var =)))

0|0
    0|0
  • Parayı çiftlik kurmaya harcama

0|0
    0|0
  • Kendime hayvan gibi ev araba alıp para avcısı kızlarla ilişkiye girmek isterdim. Ve hergün içer gece kluplerinden çıkmazdım elbette. Hergün farklı bir kadından zevk alırdım dünya cennet olurdu bre :D

0|0
    0|0
  • bu siteyi alıp hepinizi kovarım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• kendi parti planlama şirketimi kurmak ve barınagımı açıp hayvanlarımla utlu yaşamak

1|0
    0|0
  • Cafe açmak
    Kütüphane satın almak
    Dünyayı turlamak

1|1
    0|0
  • ilk işim dışarıda aç kalan evsiz kalan çocuklara yardım ederdim

1|0
    0|0
  • benım gorusum yukarıdakı kızın dedıklerıne aynen katılmamdır ve ben zengın olsaydım evet cıflıklerım hayvanlarım olsada ne derdım bılıyormusunuz dıkat asla ve asla bulent ersoy gb asagılık kurk gıyenler asla gıremez derdım ve orada kurk gıyenlerı tellerını vede adreslerını alıp takıp eder ve mal varlıklarına el koyardım ve o malları losemılı cocuklara vede hayvanlara her gelen zıyatcıye munhasıran kumbaraya sadece 2 ...3 tl bırakmalarını soylerdım ve tum zıyaretcılerı kendıme uye yapadım bır cocuklara 2 lıra hayvanlara 3 lıra vede sehıdlerımızın aılelerıne yukluk sefalet ceken ınsalara yonelık ıstedıklerı kadar gonullerınce lıralar bırakmalarını ısterdım ve bırak onu kuranıkerımdekı hayvan haklarını gundeme getırırdım kurban baylaramların katlıyamca sonuclanmaması ıcın ınsanları rehabılete ederdım 5199 yasa tasarısının degısmesı ıcın tum derneklerle ortak olurdum tuttugum dernek greenpes haytap petadır ve onlara buyuk yardımlarda bulunurdum asla ve asla bencıl asagılık nankorlere yonelık tavız vermeden onları bulup temız bır dayak ıle sonuclandırırdım ve asagılık mahluklara sunuda yapardım hayvanların sıctıgı pıslıklerı yedırırdım vay senmı ıskence edersın yoksa benmı hayvalaın sesı olurdum

0|0
    0|0
  • Amerika'da yaşardım.. Boğazda ev alırdim. milano dışında giyinmezdim bir de italya da okurdum ya da okumazdim miami de olurdum yazları. . şimdilik bu kadar. 😅

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yoksul insanlara yardım etmek. Bu benim en büyük hayalim

1|0
    0|0
  • Bir sürü kadını alıp bir otel odasında deliler gibi dans etmek içmek vs. İşte eğlence yani kızlar günü...

0|0
    0|0
  • Çok şey var

0|0
    0|0
  • fakirlere yardım etmek

0|0
    0|0
  • Çok büyük bir kütüphane yaptırırım

0|0
    0|0
  • istediklerimi yapıyorum çok şükür

0|0
    0|0
  • Çok sey var

0|0
    0|0
  • Para harcamak

0|0
    0|0
  • İlk önce sehir değiştiririm

0|0
    0|0
  • Önce istedigim herseyi yaptiktan sonra biraz yatirim yapip tüm hasta insanlara ve hayvanlara bagista bulunmak :)

0|0
    0|0
  • Hastane, okul

0|0
    0|0
  • paradan kıyafet dıktırmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...