Erdogan laz mi turk mu gurcu mu?

Biliyorsnz erdonun memleketi rize. Ve rize lazlarn trabzonsa turklerin karadenizidir. Yani rizenn cogunlugu laz. Onun disinda sonradan inkar etse de bir zamanlar gurcu gocmeni omdugnu da soylemisti.

Güncellemeler:
3ay ...
3ay ..,..

0|2
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Türk kanı taşımadığı belli.

4|3
    0|4
    • 3ay

Kesinlikle haklisin

• 3ay

Yukarda saldirdilar baya da engelledm. Engellemek ve cok takmamak lazm o tipleri. Onlarn hepsi arap kirintisi

• 3ay

Aynen, arap sevici leşler. Arap aşığı çok var bu sitede zaten.

En İyi Kız Görüşü

• Onu bunu bilmem de hain olduğu aşikar:D

4|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Bence lazları bu herifle bir tutmayalım. Karadeniz den vatan haini çıkmaz. Olsa olsa Rum tohumudur bu herif. Irk ayrımına gerek yok vatanını seven herkes Türktür zaten.

4|0
    1|0
    • 3ay

Ben laari severm ama bunun Turk olma ihtimali neredeyse yok tipki yuzde 50si gibi

• 3ay

Cahiller abi napcan. Yıllar önce Churchill İngiliz parlamentosuna girmiş elinde kuran kerim i sallayarak Türkleri ancak bu şekilde yıkarız demiş ki en büyük siyonistlerden biridir. Başardılar da.

• Onun milleti atası belli değil

3|0
    0|0
  • Yahudi ermeni birazda kürt

2|1
    0|0
  • Kendisi Rizenin güneysu ilçesinden eşi Siirtli... kasımpaşada büyümüş lakin insan nerede doğduysa oralıdır Rizede doğduğuna göre Rizelidir...

0|1
    1|1
    • 3ay

Nerede dogmak onemli degil. Ben milliyetini sordum

• 3ay

Sen ne salak bir kızsın böyle anladık ağırına gitti yazdıkları madem klaldıramıyorsun kaldıramadığın şeyin altına girmeyeceksin anladın sen onu :P

• 3ay

Hemende engeli basmış karaktersiz :P

• Lazlar da türktür tayyib hain o baska

3|2
    1|3
    • 3ay

Lazlari severm ben lazlarla sorunm yok da. Turk halkidir evet ama turk bir milletin bir irkin adidir herkese sen de turksun diyemez

• 3ay

Ulan daha gizli üye olmadan yorumunu yapamıyorsun, bir de kalkmış ülkemi yedirtmem diyorsun. Ne yapıcan çok merak ediyorum hakikaten, maskeli balo şeklinde darbe mi yapıcan ya. şak. Yahu madem görüşünüzde samimisiniz, delikanlı gibi çıkın ortada konuşun, memlekette düşünce özgürlüğü var diyin de görek daaa. Hiç değilse deriz ki delikanlı adamlar, düşüncelerini çıkmış özgürce konuşuyorlar. Ama ille hakaretle konuşacaksınız ya, gizli üye olmadan o da sıkıyor tabi. Türküm diyorsun, Türk kelimesinin baş harfini büyük yazmaktan acizsin. Önce diline, milliyetine saygı göster ki biz de baş tacı edelim..

• 3ay

@Sharkyeno. Güldürdün

• bilmem

1|0
    0|0
  • Ne farkediyor? İlle bir provakatörlük yapacan ya, nereden başlayacağını mı bilemedin.
    Ayrıca sanane, sen mahallenin muhtarı mısın?

He bu arada, bu mesajdan sonra engellersen, geçmişini s...

0|0
    1|1
  • onu kabul edecek aklı başında bir toprak yok

1|1
    0|0
  • Fiziğine bakılırsa adam saf gürcü

2|0
    0|0
  • Kendileri gürcüyüm demiştir. Eşi ise Siirtli sanırım o da arap olduğunu söyledi

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne mutlu Turk um diyen Einstein den bir cok insana zekasinn hayrani olunan Ataturk gibi bir liderden esi arap kendi gurcu bir kuklaya.

• 3ay

Hanımefendi, düşünceleriniz beni çok mutlu etti. Dilerim memleketimin diğer kızları da sizin gibi akılcı olur.

• 3ay

Tesekkur ederim. Ben de sizler gibi insanlari gorunce mutlu oluyorum. Sayimiz hic de az degil biliyorum.

• Başarılı insanlar araştırılır incelenir ,,, bu memlekete kim hizmet ediyorsa etsin nereli olduğuna bakmam

0|0
    0|1
  • nerde miting verirse oralı :)

1|0
    0|0
  • Batum Gürcistan

1|0
    0|0
    • 3ay

Gurcu gocemni oldgnu soylemisti bir zamanlar sonra vazgecti Turkum dedi

• 3ay

Din toplumların afyonudur

• 3ay

Katiliyorm. Tum orta dogu dinleri aslnda suru yonetm politikalardir. eskiden insanlarn dogayi anlamdgnda anlamlandirma cabasiyla dogan inanc sistemleri ise saygiyi hak eder. fakat orta dogu dinleri asla.

• Lazlar Türk değil mi

0|0
    1|0
  • rize ne zamandan beri lazlarin olmus tarihte orasi pontuslu rumlara aittir onlarda mubadelede sutlanmistir rize cepni ve kipcak/karacay turklerinden olusur cumhurbaskannizin ne oldugu umrumda degil...

0|0
    1|0
  • Ne yazik cumhurbaskanina hain diyen insanlar cok acizsniz...

0|0
    3|1
  • trabzon türk dıyonda trabzonda hatrı sayılı sayıda rum var 2 ne gelıcek olursa laz dedıgın kısım rizenin ceyregını olusturur gürcülerin bulundugu cografyada eskıden türkler vardı

0|0
    0|0
  • Karısı rizeli diye biliyorum. Kendisi Kasımpaşa İstanbul

0|0
    0|2
  • Osmanlı

0|0
    0|1
  • İsterse asyalı olsun ne farkeder, neyi değiştirecek bu?

0|0
    0|1
  • İnsan ilk önce

0|0
    0|1
  • Gürcü bir güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmiyorum ama bascalan oldugu kesin zaten,,,,,,,!

0|0
    0|0
  • tam belli değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Anne tarafım mohti laz buna dayanarak söyluyorum kiRizelilerin cogunlugu laz degil. Pazar , ardeşen, fındıklıda laz köyleri var. Bir de Camlıhemşinde. Bunun dısında artvinde arhavi ve hopada la köyleri var. Tayyp de rize güneysulu. Guneysuda da laz köyu yok. Laz degil o yuzden. Hemşinliler ve gürcüler var güneysuda. Gürcü oldugunu söylemiş.

0|0
    0|0
    • 3ay

Muhtemelen gurcu evet. bu arada lazlar candir:) bir Turk olarak soyluyorm

• 3ay

Aynen ben cok seviyorum benm de baba tarfım türk ama anne tarafına daha düşkünüm :)

• Turk ve laz.

0|0
    0|0
  • Eee bundan sanane bizene

0|0
    1|0
  • erdoğan rizeli

0|0
    1|0
  • Rizeli

0|0
    0|0