Fransada haşemeye ceza verilmesinin amacı nedir? Bu şerefsizlerin yaptığı şey etik mi sizce?

Fransada haşemeye ceza verilmesinin amacı nedir? Bu şerefsizlerin yaptığı şey etik mi sizce?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Yaptıkları şey tam anlamıyla REZALET.

0|1
    0|0
    • 3ay

aynennn, nefret ettim fransadan

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• değildir tabi

0|1
    0|0
  • Dünyaya hukmedecegimiz günü bekliyorum.

0|1
    0|0
    • 3ay

insAllah o günleri görürüz

• toplumun can sagligi acisindan gayet normal. canli bomba diye bir gercek var.

0|0
    0|1
    • 3ay

O haşemenin fotografına git bir bak. Sokakta çoğu kadının giydiği elbiselerden farkı yok.
      Ayrıca yahudiler carsaf giyince kimse bise demiyor nedense. O zaman montta giymeyin bavulda tasimayin çantada taşımayın. hepsinde bomba taşıma ihtimali var zaten dimi?
      Kadınlar manto kaban falanda giymesin sonucta canlı bomba olabilir. Herkes cırıl cıplak dolaşsınki kimde bomba olup olmadigi anlaşılsın dimi?

• 3ay

yok guzel kardesim ben gezegeni terk etmeli diyorum. ama sadece musluman oldugunuz icin degil. cahil oldugunuz icin birazda. cogunlukla aptal oldugunuz icin. sapik oldugunuz icin terorist oldugunuz icin. gezegenden ihrac edilmeniz gerekiyor.

• 3ay

bende senin gibi önyargılılarla aynı ülkede yasamak istemiyorum napcaz savaşmı etcez?
      neyse bye ugrasamicam

Yükleniyor...