İşe girdim benim ile çalışanı çıkarıyorlar?

ben Grafikerler olarak iş yerine girdim yaklaşık 1 ay oldu ama benden daha önce 1 yıl çalışan birini çıkarıyorlar sebep olarak da o daha eli yavaş olarak konuşmuştu patron arkadaşın maşını bile benden az öldüğünü söylemişti ama sorun vicdanım kabul etmiyor benim çalışmam olnarı kurtardığı için başkalarını çıkarmak napim :(

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• vicdanen zor bir durum ancak bu senin suçun değil, bu tamamen patronun seçimi. ortada bir günah varsa günah onun. sen özellikle ondan daha iyi olmak için göze girmek için farklı şeyler yapmamışsan yani normal verilen işi yapıyorsan senin bunu kafana takmaman gerekiyor. ki zaten bu son dediğimin olmadığı açıkça da belli

0|1
    0|0
    • 3ay

ben arkadaşı çıkaracaklar aklıma bile gelmemişti verilen işleri hakkı ile yaptım ama hızlı bir şekilde yapmaya çalışıyorum ve bu dorum patronu memnun etmişti ama anladıktan sonra yıkılır insan

• 3ay

aslında bu süreçten sonrası senin için daha zor geçecektir çünkü her zaman bu performansı bekleyecektir senden. ve ilerde bir gün yanına yardımcı geldiğinde aklına bu gelecek ve acaba mı diyeceksin? kolay değil maalesef :(

• 3ay

evet o var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynısını benzeri bendede oldu sen ondan iyiysen sıkıntı yok sesini çıkarma drdi gibi

0|1
    0|0
  • Dua et seni çıkarmıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...