Salak kardeşim için bir bakar mısınız?

bir kardeşim 16 17 yaşında imamhatip lisesinde okuyodu buna telefon verince netten faceden bir satanist kız bulmuş ve bu kıza yönelmiş.. Sonra okulunda ben satanistim ben allahı tanımam diye müdürün üstüne yürüdü ve okuldan atıldı hayatı parçalandı hala aklınmadı telefonu almıştım elinden işe girdi işe gitti sonra belki akıllanmıştır dedim ama telefonu verince yine o kızla konuşmuş ulan ne biçim bu cocuk lan nefret ediyom bu ipneden babama karşı geliyo aklı sıra her yanlışında kemiklerini parçalayışım geliyo bunun kanı bozulmuş artık napacam buna

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence hissiz ol takmamış gibi davran çünkü özünde ailesi yani siz müslümansınız ve 16 yaşına kadar o da iyi huylar içinde olmaya çalışmış. Belki dikkay çekmek içindir öyle olmasa bilr senin onu düşğndüğünün farkında ve ne kadar satanistim desede içinde öyle biri yok varsada tam bilmiyorum iştr neyse. Şimdi sen hep düzel dediğinde o şunun farkında "ben çok kötü birşry yaparsam abim korur felan" bence yanında olma evet o kardeşin ve bu çok zor emin ol böylr yaparsan değişeceğini görürsün

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• AASDIADSAIO0*DQAEQWOQO12*31OK*3K*O13K*OASDO*0ADO-ASDP-AD-OASKP*SADAKPODASKPODASKOPDSAKO12K312PK31K3PO21KLP3KLASDKOPADKPOADAKDAPASLPASPL321KO21KO3123KOP123K1231ĞPK1Ğ2K3KPOAKPOKOCKOZXXZKOCZXKOPCXZKCPOZXKCOPZXCZCRUHASTASIYIMBENYARDIMET123K1O32KOASDFKASDKOASDKADKĞADĞKASDASASDADJKWEKEWAKAFAYIYİYORUMQEKPWQÖLWQÖQWEÖŞQ

0|0
    0|0
    • 3ay

lan kahpenin cocuğu komik mi

Kızlar Ne Diyor 10

• Kızı bul tehdit et kardeşinden uzak durması gerektiğini ve aklını bulandırmaması gerektiğini söyle

0|0
    1|0
    • 3ay

yapmadım mı sanıyosun ikiside..

• 3ay

Yaa beni eksileyen şu pembeli kim sürekli sürekli eksiliyo gıcık şey

• ne olursa olsun insan kardeşine bu şekilde söylemez tamam hata yapmış olabilir büyük ihtimalle kandırılmıştır o kız tarafından çünkü yaşı daha küçük. belki başka bişey vardır. kızla konuşsanız ya uzak dursun durmuyosa da kızı şikayet edin

0|0
    0|0
    • 3ay

hata benım kardeşimde hala aynı şeyler

• Kardeşin senin o gerizekalı! Herkes tercihlerinde özgürdür o onu seçmiş ona yönelmiş sana dinci olurken kimse dinci oldun demedi yargılamadı sende onu yargılayamazsın

0|0
    0|0
  • Anlamaya çalışın, güzel yaklaşın ona. Eleştirmeden, yargılamadan dinleyin onu.

0|0
    0|0
    • 3ay

konuşmayı bile bilmiyo mal

• Oturup doğru düzgün bir şekilde DÖVMEDEN HAKARET ETMEDEN yanlış bir dine inandığını anlatmanız lazım.

0|0
    0|0
    • 3ay

yapmadığımı nerden biliyon gardaş

• 3ay

Demek ki etkili konuşamamışsınız ki hala devam ediyor

• 3ay

kanı bozuksa ben naparsam yapım aynı olacaktır

• Abisi olarak otur karşısına konuş arkadaşça konuş üstüne gidersen farklı şeyler yapar.

0|0
    0|0
    • 3ay

yaptım aynı

• 3ay

realist ol biraz

• 3ay

Gerçekçiyim ben gayet soruna cevap verdim boşver hepsini unut gitsin..

• Belki imamhatip ona gore bir okul değildi ve bunalıma girdi birden patlamista olabilir, belki asil dusunceleri bunlardir baya suredir bastirmistir icinde

0|0
    0|0
  • psikolojik tedavi görsün. ve bu süreçte kendi haline bırakın...

0|0
    0|0
  • Kızla gorusmesıne engel olun ve kızla konusun

0|0
    0|0
  • Tabii kide psikologa götürüceksin. Artık yardım almanızın vakti geldide geçiyor sağlıklı bir iletişim kuramıyorsunuz eğer kardeşinin kendi hayatını maf etmesini istemiyorsan doktora git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Her evde vardır öyle bir tane

0|0
    0|0
  • kıza verin kurtulun :D

0|0
    0|0
  • Ergenlikte olur boyle cok ustune gitmeyin.
    Daha kotu olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...