Çok yakında sevgilimin doğum günü hediye olarak video hazirlasam sizce hoşuna gider mi?

Merabaa videoyu yapmak için sadece telefon var ve Photo Gridle yapcam. Yani bilgisayar varda bilgisayarda hiç denemedim böyle şeyleri.

Neyse fotoğraf olarak onun bikac fotoğrafı, elimde fazla yok ve de şarkı sonuna kadar gitmesi için bikac konuşmanın ss'si, instagramdan falan beğendiğim bikac fotoğraf, söz vs..

Şarkı yi oda beğenmişti ben atınca (Alişan - ölümsüz aşklar) sizce nasıl?

Bu arada aynı yerde yaşamıyoruz. Aklima bir hediye alıp yollamak da geldi ama onu da annemle gittiğimizde gormustum ben şimdi nasıl gitcem. 😒

Yorumlarınız için sağolun 💛💙

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• bence hoşuna gitmez

0|0
    0|0
  • Çok çocukca. Bir hediye alıp göndersen, yanına bir not/mektup gibi bişey yazsan daha iyi bence

0|0
    0|0
  • Değişik...
    Ama küçük bir organize gerek bence...
    Al sana video hazırladım doğum günün kutlu olsun d3micen herhalde 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ergenmisin?

0|0
    0|0
    • 3ay

Heeee noldu zoruna mı gitti Allahim ya para mi varda hediye almiyoz :D yoksa bizde biliriz alıp tatlı bir şekilde yollamayi

• 3ay

😒😒😒

• 3ay

AASDIADSAIO0*DQAEQWOQO12*31OK*3K*O13K*OASDO*0ADO-ASDP-AD-OASKP*SADAKPODASKPODASKOPDSAKO12K312PK31K3PO21KLP3KLASDKOPADKPOADAKDAPASLPASPL321KO21KO3123KOP123K1231ĞPK1Ğ2K3KPOAKPOKOCKOZXXZKOCZXKOPCXZKCPOZXKCOPZXCZCRUHASTASIYIMBENYARDIMET123K1O32KOASDFKASDKOASDKADKĞADĞKASDASASDADJKWEKEWAKAFAYIYİYORUMQEKPWQÖLWQÖQWEÖŞQwq

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...