Bir kızın & bayanın en tatlı yaş aralığı gerçekten 0-2 mi :) ?

Bir kızın & bayanın  en tatlı yaş aralığı gerçekten 0-2 mi :)  ?
Herşey çok açık ve net :) en tatlı yaş aralığııı?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Hep 30 olduğunu duydum. Bekliyorum ne var bu 30 yaşta.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• O zaman bu zihniyete göre annen ya da evleneceğin kadın ya da çevrendeki 0-2+ kimse tatlı değil, tam tersi

0|0
    0|1
    • 3ay

o nasıl bir yorum ya? eig %25 birde, yazık... düşünceye bak...

• 3ay

Sen zamanında atlayıp beyninin üstüne düştüğün için bu haldesin sanırım

• 3ay

nasıl bir beyin ise , nasıl bir yaşam şekli ise birde alay ediyor ya, kan çekmek lazım direk.
      daha ağır ifadeler kullanmak istiyorum da olmuyor. @elalor bırak kendine haline laftan da anlamıyor zaten , beyin yok laf anlasın , insanlık bilsin , iki kelimesinin biri cinsellik veya küfür. dengesiz yobaz insanlar var napacan... Allaha havale ediyorum

• 30 dan sonra.. olgun ve güzel

1|1
    0|0
  • doğrudur :D

0|1
    0|0
  • Bence kızlar her yasinda çok tatlı 😊😀😄

0|1
    0|0
  • Ahaha doğru 😃

0|1
    0|0
  • Yoo ben birşey kaybetmedim tatlılığımdan.😒

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 4.5'dan 5 bence

0|1
    0|0
  • 0-6 kadar tatlı bence

0|1
    0|0
  • kesinlikle öyle

0|0
    0|0
  • 0-2 yaşdaki kızı napcan mk. 16dan sonra herşey

0|0
    1|2
    • 3ay

ağlattın kanka

• 3ay

Değerli (!) yaş aralığı ayırt etmeden her kadına hallenebilecek abazalıktaki insan müsvettesi, bu ülkede senin gibi potansiyel tacizci-tecavüzcüler ne kadar çok olsa da bunların k. çından şırıngayla kan alacak kesim de çok fazla. Tek sahip olduğun şeyin cinsel organın olduğunu ve başka övünecek hiçbir şeyin olmadığını bu kadar belli etme. Hani sen (bana ya da sorana dedin bilmiyorum) sanal kahraman dedin ya, bu sanal kahramanlar sadece sanalda değil artık her yerde. Türk milleti artık sen ve senin gibilere karşı korumacı oldu. 0-2 yaşdaki kızı napcan diyen herifin olduğu bir ülkede 9 aylık bebeğe tecavüz edilmesi çok normal (!) mesela sen de bunun en bariz örneğisin. Sen istediğin kadar sanal kahraman de. Senin gibileri realde linç etmek isteyen tonla insan çıkar. Ha ben, ha bir başkası. He bu arada seni 18 yaşına kadar insan diye büyütüp topluma salan aileye de yazık. Acınasısınız.

• 3ay

uzun yazarak saçmalama... tatlı dedi bende nesi tatlı 0-2 yaşın dedim. Çarpıtıyosun hadi yol al. Dediğin şeyler aklımdan bile geçmemişti. Helal😂😂

• Doğru olabilir.

0|0
    0|0
  • 28-35 😍😍

0|0
    0|0
  • 18-24

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0