Sürekli hayal kırıklığı yaşayan bir insana Allah mutlulukta verir mi?

Gercejten cok ihtiyacim var mutlu olmaya ama hep aksilikler , şanssizliklar , hayal kırıklıklariyla gecti şu son senelerim hep bôyle mi gider bu , mutlu olur muyum bende? Var mi ornekleri? Allah benimde yüzüme bakar mi? Umudumu kaybetmek istemiyorum ama artik aliskanlik haline geldi bende mutsuzluk ölü bir insandan farkim yok :(

0|1
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• yaşarken ölmekten kötü ne var şu hayatta,
    huzuru, mutluluğu arar insan parada, suratta,
    hiç vazgeçmez, üşenmez, kalıcıdır inatta,
    dünya yolu bittiğinde, o zaman iş sıratta...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allahtan ümit kesilmez kardeşim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• neden olmasın Allah bir kapı kapatır bir kapı açar

1|0
    0|0
  • Valla ben bildim bileli hep hayal kırıklığı yaşadım. Hiç bir hayalime ulaşamadım. Ve mutlu olamadım hala bu zamana kadar da hiç olmadım. Örnek istemişsin de kötü bir örnek oldu sanırım.

1|0
    0|0
  • Hayal kurmayı bırakıp, kısmetine razı olana mutluluk bahşedilir..

Beklenti içinde olmamak mutluluk sebebidir..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Yetinmesini bilmelisin.. sukretmesinide.. eline gecen firsatlari dogru degerlendirmelisin.. oyle bolca firsat gecmez insanin eline... su gunlerini arayacagin seylerde yasayabilirsin.. birazda bu basima gelenler neden diye sorgulamalisin.. sucu baskasina atmak cok kolay.. attikca batacaksin ama..

0|0
    0|0
  • ümidini kesme senden daha kötü durumda olanlar da var kimsesiz sokakta yaşamayı düşünsene senin yaşadığını ben yaşasaydım keşke çevremde kırılıp darilacagim insanlar olsaydı yok İşte kimse yok hayatın en acımasız yüzünü 8 yaşında gören biriyim haline şükür et kimse için kendini üzme değmez

0|0
    0|0
  • verir tabi korkma

0|0
    0|0
  • Bob marley "mutlu mu olmak istiyorsun? Kimseden bir şey bekleme" derken bunu kastetmis olabilir. Yukardan medet umarak yasarsan aynı aksilikler, sanssizliklar, hayal kirikliklari hayatında olmaya devam eder.

1|0
    0|0
    • 3ay

Kimden medet umayim peki

• 3ay

Medet ummadan mutlu olunur. Sevgilin olur, ondan medet umarsin seni mutlu etmesi için, bir gün gider ve sana "hayal kirikligi" olarak geri döner. Sanssizlik ve hayal kirikligi bahanelerinin arkasına saklanmayip hatalarini gormeye calis. "O zaman yanlış adamı sevmisim" diyebil once, sonra mutlu olursun

• Bu yakınlarda sitede bir soru sormuştum aşık olduğum garson kız ile ilgili ve az önce otobüsten inerken kendisini tesadüf gördüm. İki defa seslendim. İkincisinde bir baktı ve sonra hiçbir şey demeden yoluna devam etti. O sırada ben çok büyük bir şaşkınlık yaşadım. Oysaki benim oturduğum yerde bu zamana kadar görmemiştim. Aslında düne kadar mesaim yarım saat erken başlıyordu fakat bugün yarım saat geç idi. Yalnız bildiğim bir şey var ise, ben de sürekli hayal kırıklığı yaşamaya başladım.

0|0
    0|0
  • bunu biz nerden bilelim mk

0|0
    1|0
  • belki

0|0
    0|0
  • Allah verır elbet ama bu bırazda senın gayretıne baglı

0|0
    0|0
  • dertleşmek ister misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Mutluluğu Allah vermez bence. Allah sana bir beyin vermiş , irade vermiş mutluluğunu kendin yaratabilmen için

0|0
    0|0
  • Verir

1|0
    0|0
  • rabbimiz neyi uygun görürse o olur sen sana duseni yap gerisini allaha birak

1|0
    0|0
  • Tabiki verir

1|0
    0|0
  • Sen Allah'ın isteklerini yerine getiriyorsan evet.

1|0
    0|0
  • Verir sana bağlı

1|0
    0|0
  • Elbette mutlu olucağın günlerde olur. Zaten hangimiz her zaman mutlu ya da mutsuz

0|0
    0|0
  • verir insaAllah :)

0|0
    0|0
  • Niye mutsuz ki mutlu olmayı ören bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Cevremde beni mutlu edecek hicbisey olmuyor ki

• 3ay

Bunların hepsini yapabiliyorsan mutlusun ama farkında değilsindir

• 3ay

Haklisinda iste nebileyim ya hayat boyle gecmiyor yinede cikolata almak yuruyus yapmak degil ki hersey. yaşam şartlari olsun insanlar olsun zor biraz , tesekkurler dusuncelerin icin

• Vermiyor bana da

0|0
    0|0
Yükleniyor...