İslamın Ordusuna çağrılsanız gidermisiniz?

Nabız yoklamak içindir bu soru. Ben Tereddüt etmeden Giderim.

0|0
3|25

En İyi Kız Görüşü

• giderdim.

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Gidersin de ancak küresel güçlerin piyonu olursun

0|0
    0|1
  • Düşşnmeden

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Türk Ordusu ile aleme kafa tutarım, icabında İslam için de Türk Ordusu ile birlikte savaşırım... Zaten emin ol ki İslamın Kılıcı hala Türklerdir, ve de tek bu uğurda savaşacak askerdir bizim ordumuz...

araplarla sıçmaya gidilmez !

3|1
    0|1
  • asla

1|4
    0|1
  • giderim tabiki düşünmeden

0|1
    0|0
  • İslamin orduları birbirini öldürüyor salakça

0|1
    0|1
    • 3ay

Çok boş yorumların var

• 3ay

Kısacası saçma yorumlar yapıp yaptığın saçma yorumları sonra ki yorumlarla düzeltmeye çalışıyorsun. Yapacağın yorumları tam bir mana ile açıklarsan sorun yaşamazsın

• 3ay

@FightForHonorr düzeltecek bir şey yok. herkesin anlaması için uğraşmak yorucu. bir cümleden olayı özetleyecek kişi lazım. Gayet anlaşılır. Hangi islam? Hangi ordu? Herkes islam diye diğer Müslümanı öldürürken. Saçmalık burada. başka yerlerde arama

• islamin ordusu ne mk.

1|3
    0|1
    • 3ay

Hem İslam geçen bir cümlede küfür ediyorsun yazık sana be kardeş

• 3ay

Haklısın Seni hayla konuşturmak hata saygıyı hak etkiyorsun.

• 3ay

sustur o zaman

• Kılımı bile kıpırdatmam.

0|3
    0|1
  • Asla gitmem.

0|0
    0|1
  • Sizin inancınızı seveyim. Yobaz, kafa kesici pislikler.

1|1
    0|1
    • 3ay

Onlar amerikanın kurduğu hainler.. İslamla alakası yokkk. Siz işinize gelenii seçer alırsınız acıdımm. İslamda zorlama yokk hoşgörü dini yol belli. Nereyi seçersen sonucuna katlanırsın akıllı boşa verilmemiş

• 3ay

Bak kardeşim, Ben 18-19 yaşlarında bir insanım. Özgürüm. İstediğimi düşünürüm. Söylerim. Sen de aynı şekilde.
      Ben mesela bütün inançların kusurlu olduğuna inanıyorum. Mesela islamda eğilip kalkmak ibadet değildir bence. Hristiyanlıkta, kutsal kişinin asıldığı çarmıh boyunda olmamalı. (Bence)
      Ben üç büyük kitabı okudum. Türkçe olarak.
      Diğer dinleri de araştırdım ve kendimce doğru olan ne ise onu yapmaya karar verdim. Ki benim de en büyük esin kaynağım Kur'an. Lakin verdiği öğütler hoşgörü hakkındaki.
      Ama tanrıya ve tüm peygamberlere inanırım. Varlıklarına ve iyilik dağıtmak istediklerine inanırım.
      Bu açıdan bakarsak Ben hiç bir şeye mensup değilim ve bu yüzden yanacağım sana göre.
      Kur'an değiştirilmiştir. Tamamen otorite için korku dini haline getirilmiştir.
      Eğer bir kere okuduysan ki sanmıyorum, sen de anlarsın korku üzerine dayalı olduğunu.
      Lakin bana göre tanrı insanları sever. Her ne yaparsa yapsın, iyiliği düşünüyorsa o da cennete gider. Ama sizce pipisinin ucunu kesmeyen kafir.

• 3ay

Bak konuyu çok farklı yerlere çekmeye başladın. Ve Saygısızlık yapıyorsun ben sana kafirsin falan demedim tamam okumussun diğer kitapları da ama sadece okumussun senin sorununda bu anlamak için okumamaışsın her neyse ben senin görüşüne saygı gösteriyor aende benim görüşüm ve diğnime saygı göstermelisin söylediğin şeyleri bir düşün diycem ama sen düşün sende farketmez bir gün inşallah bu görüşlerin degisir ne diyim Kuran değiştirilmiştir diyen birine söylenecek bir söz bulamıyorum...

• Hakiki islam ordusuysa giderim. Fotocu isidci iranlı olursa gitmem

1|1
    0|2
  • Islam ordusumu :D hahah

1|1
    0|1
  • Hiç düşünmem giderim.

0|2
    0|4
  • Bu islam ordusu ne kadar islamı biliyor ona bağlı

0|1
    0|2
  • O orduda kimlerin olduğuna bağlı. İslam Birliği adı altında araplarla birlikte savaşmam.

0|1
    0|1
  • islam ordusu diye daeşe gitmeyelşm bak :D

0|0
    0|1
  • Insallah evet :)

0|1
    0|2
  • Merak ettim, ne yapacak bu İslam'ın ordusu? Kime savaş açacak? Kimlerden oluşacak? Ciddi ciddi, tüm samimiyetimle soruyorum...

0|0
    0|0
  • işin içinde araplar varsa hiçbieryere gitmem kendi ordumuzla heryere giderim vatanım için dinim için herşeyi yaparım

0|0
    0|0
  • Hangi amaç uğruna?

0|0
    0|0
    • 3ay

Hangi amaç uğruna mı? Müslüman kardeşlerimiz zulm çekiyor onları kurtarmak Dünyaya Adaleti getirmek için

• 3ay

Birgün herkes çok mutlu olacak. Hangi gün? Birgün işte ya

• 3ay

:)) çok Sağulun Yorumlarınız için

• Gitmem

0|0
    0|0
  • islam ordusu hani nerde? olsa giderim tabi ki ama yok olmuyacakta

0|0
    0|0
  • işıd propagandası mı bu nedir?

0|0