Süper kahraman olmak i̇ster misiniz? Şartları çok basit; nasıl mı?

Geçenlerde yetiştirme yurtlarına gittim 06 yaş grubuna özellikle minicik meleklerle karşılaştım. Hepsi üzerime çullandı.. Onlara küçük meblağlarda hediyeler aldım.. Ve bir kaçı benim annem olur musun dedi.. Beni sizin eve götürür müsün seni hiç üzmem dedi... O an ki haz paha biçilmezdi.. Ve onlar sizi bekliyor.. Küçücük bir sevginin devasa huzur verdiğini anlıyorsunuz.. Bence süper kahraman olabilmek için inanılmaz fırsat ve şartlar çok uygun :)

2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Giderim devamlı kendim ve arkadaş grubumla... Hatta geçen sezon otobüs ayarlayıp onları bir maça götürdük, herşeyini tamamen biz sağladık... Aslında içeriğini anlatmak da doğru değil de...

Yazdıklarına harfi harfine katılıyorum, bizim gözlerimizin içine bakmalar, sevinç , bize sarılmalar, çılgınca tezahürata katılmalar filan... Yüzlerini boyattırdık hepsinin, hepsi apaçi gibi oldu :)

Zaten o öğretmenlerine ve de senin gibi güzel insanlara '' anne '' deme arzuları, o yaşadıkları büyük eksikliği tamamlayabilme çabaları yok mu, işte herşey o noktada bitiyor... Birden durup da ne kadar gereksiz şeylere üzüldüğünü, ne kadar boş şeylere kafa yorduğunu anlıyorsun... Aslında her insan gitmeli, o çocuklarla yan yana olup kendini yararlı kılmalı, sonrasında da titreyip bir kendine gelmeli...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Ben kızımın süper kahramanıyım. :):

1|1
    0|0
  • bulunmuş oldugum yerde böyle birşey yok ki maalesef :/ bizde huzurevlerinde çalışmalar yapıyoruz anca :(

1|1
    0|0
    • Ondada süper kahraman oluyorsun.. niyetiniz kabul olsun :)

• @Bildane tabi ki öyle ama bu bizim temennimiz sadece :)

• İnşallah temenniniz gerçekleşir ☺

• Daha çay demlemesini yeni öğrendim çocuk mu bakayım? Zaten 2 güne kalmaz evden kaçıp yurduna geri döner :) :)

0|0
    1|0
  • ben kaçkere gittim insan peişan oluyuyor dünya tatlılara , Dünde işyerinde konuşuyorduk bu sabancı koç ezacı başı neden binlerce çocugu evlat edinmez diye

2|1
    0|0
  • Şöyle bir handikapı var bu işin. Sadece kişisel haz için yaparsanız o çocuklara aslında iyi geldiğinizi sanarken daha çok zarar veriyorsunuz. Çünkü o çocuklar hep sizi bekliyor olacak. E ne var bunda hep gideriz diyeceksiniz ama öyle olmuyor işte hepimizin bir dolu uğraşısı varken girilmemeye başlanıyor. O yüzden kendinizi tatmin etmek için gitmek onlara zarar veriyor. Onlara umut veriyor yarı yolda bırakıyorsunuz üstelik onlar daha küçücük çocuk

0|0
    0|0
    • Güzel yazmışsın ama ben bir koruyucu anne'yim ya da abla.. bunları düşünecek yaştayım :D

• Sözümün sana olduğunu nereden çıkardın. Ben gidecek arkadaşlar bunu okuyup bunları düşünsün diye dedim. Ben de toplum gönüllüleri vakfı ile bir çok etkinlik düzenliyorum bu konuda

• Afferim iyi yapmışsın..:)
      niyetiniz kabul olsun.

• tam aslı olmasa da sokaktaki çocuklarla gülüp eğlenmek oynamak da mutlu edıyor onları , seviniyorum

1|1
    0|0
  • Günaydın..

1|0
    0|0
  • insan istedikten sonra herşey olabilir
    istemesi kafi):
    duyarlılıgın adına seni tebrik ederim

0|0
    0|0
  • gerek yok zaten ona yakın birşeyim.

0|0
    0|0
  • Annesiz bir çocugun annem ol demesinden haz almak sadizmdir. Ben olsam içim acırdı be

0|0
    1|0
  • Ben hepsinin babası olursam süper kahraman değil süper fakir olurum. Yani kahramanlığa lüzum yok.

0|0
    1|0
  • Vay harikasın

0|0
    0|0
  • Bir çocugun kahramani olmak.. zor ama unutulmaz bisi.

Ray ban gözlükler ile veletlere para dağitan amcayim ben.

0|0
    0|0
  • Çok güzel
    Tebrik ederim seni

0|0
    0|0
  • ne güzel

0|0
    0|0
  • ne güzel ya helal olsun sana

0|0
    0|0
  • Aferim sana yakın olsak giderdik, yani biri beni kaldırıp hadi demesi lazım

0|0
    0|0
  • Süper sin bence sen süper kahramanı ye sin 😇

0|0
    0|0
  • Ay cok guzel bir durum ya sahane😊😊😊
    Neredeki gittigin yer

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Huzur evlerinde ve yetiştirme yurtlarında kitap okuyorum çok seviyorlar beni bende onları 😊

1|0
    0|0
  • Çok kez gitmeyi düşündüm ama vazgectim. Oraya bir kere gidip bir daha gitmemezlik yapamazsın. Bir sosyal sorumluluktur. O çocukların o hale gelmesine sebep olan anne babalarıda allah belasını versin...

0|0
    0|0
  • :) ben gıdince oraya hepsi ile eve gelmek istiyorum hepsi benim olsun ben olayım anneleri

1|0
    0|0
  • Gitmek için izin almak gerekiyor daha önce o çocuklarla etkinlik yapmak istediğimizde yurt yönetimi siz onları alıştırıp gidiyorsunuz sonra üzülüyolar diyerek izin vermemişti

0|0
    0|0
    • ben etkinlik yapmak icin gitmemiştim canım.. elime kücük hediyeler ve yiyecekler aldım gittim aldılar beraber vakit geçirdik.. olsun niyetiniz yerini bulsun..

• Benim tanıdıklarım vardı canım.. onların yardımı oldu.. bende folklor hocası olmak istemiştim onu kabul etmediler.. ama kücük bağışlarda izin veriyorlar

• bir gidip konuşayım bende

• Bu cok guzel bisey ya. koruyucu aile gibi biseymi bu bana mesaj atip bilgilendirir misin

0|0
    0|0
  • Çocukların olmasam da zenginlerin kahramanı sayılırım.

0|0
    0|0
  • ne hoşş

0|0
    0|0
Yükleniyor...