Sizce nasıl tepki verir? detayda?

anneme söylemem gereken bir şey var ama cesaret edemediğim için kağıda açıklamasıyla yazıp vermek istiyorum annem sinirli biri baya bide bu kağıda yazmak falan hiç yapmadığım bir şey sizce iyi mi olur yoksa kendim mi söylesem? nasıl tepki verir kağıda yazmama? bu aralar baya meşgul olacak ayrıca

0|0
15|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bir konuda karar verdiysen ve onay alamadıysan karşısına yeniden geçip bütün kararlılığın ile konuşmalısın ve o düşündüğünü yapmalısın. Böyle yaparsan kararlılık, kağıda yazarsan ayıp olur benden söylemesi

1|0
    0|0
    • 3ay

annemle düzgün iletişim kuramıyoruz bu durumda yazmak mı iyi yüz yüze konuşmak mı

• 3ay

cesaretimi toplarsam deniyicem sağ ol :D

• 3ay

Bak bu söylediğim şey tecrübeyle sabit 😄

En İyi Kız Görüşü

• Annen ne kadar sinirli olursa olsun senin annen olduğu için senin duygularına göre karar veriri eğer sen kağıda yazarsan o duyguyu yakalayamaz daha çok korkak gözükürsün bence kağıttan da kendin de bunu yapsan en kötü sonuç ikisinde de aynı ama en iyi sonuç kendin söyleyince bence ne pahasına olursa olsun annene sen anlat bari kağıttan okuduktan sonra kızarsa pişman olurdın keşke ben deseydim diye ama sen söylersen kağıtta da aynı şey olacakto dersin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kağt iyidr

1|0
    0|0
  • Yazacagin seye bagli tepkisi kagida yazmaktansa cesaretini topla yuzune soyle

1|0
    0|0
    • 3ay

daha önce söyledim kabul etmedi şimdi tekrar söyleyemiyorum o yüzden yazmayı düşündüm

• 3ay

Neymis ki soyleyecegin sey cok merak ettim

• kendin söyle

1|0
    0|0
  • büyüynce sıkıntın kalmaz böyle.

0|0
    0|0
  • Konu herneyse söyleme boşver, herkes mutlu kalmış olur ( :

1|0
    0|0
  • Sorun nedir ona gore tepkisini soylim

0|0
    0|0
  • İlişkini mi anlatacan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Önce kağıda yaz onun okuması bitince içeri gir yüzyüze konuş ama konuya göte bu değişir konu çok önemliyse kağıda yazma yüz yüze konuş bence

1|0
    0|0
    • 3ay

önemli şöyle söyliyim benim yapmaya karar verdiğim ama onun onaylamadığı bir şey daha önce yüzüne söyledim tekrar söylemeye cesaret edemedim kağıda nedeinin düzgünce açıklasam olur diye düşündüm

• Bence kağıda daha da sinirlenir 😄 Şahsen ben sinirlenirdim

1|1
    0|0
    • 3ay

önemli bir konu böyle nedenini düzgünce yazsam belki beni anlar falan diye düşündüm ben olsam sinirlenmezdim ama :D çok zor bu :D

• 3ay

Oldukça zor bir ihtimal 😄

• 3ay

@baymuhendiss maalesef :D

• kendin söyle

1|0
    0|0
  • Bence kendin soyle kagida yazma valla kagidi yedirir :D

1|1
    0|0
    • 3ay

aylardı cesaret edemedim bir ya
      önemli bir konu kağıtta güzel güzel okusa olmuyo mu :D

• 3ay

:D yaz kiz kiyamadim hadi.

• 3ay

hahahhahha :D

• Bence yüz yüze konuşmayı tercih et kağıda yazmak falan uğraşma daha çok sinirlenir bence

1|0
    0|0
  • Ne yazcaksin önemliyse konus

1|0
    0|0
  • Bence kendini hazurla yuz yuze konus en iyisi oyle. kagida yazarsan sinirlenebilir

1|0
    0|0
  • Ne soykeyecegine bagli

0|0
    0|0
  • sinirliymis madem kagitla cildirtma kadini direek anlat

0|0
    0|0
  • Ne kağıdı çocuk musun. İki taraflı oklu kalp de çiz bari

0|0
    0|0
  • Konu ne

0|0
    0|0
  • KAĞIT MI ARE U SERİOUS?

0|0
    0|0
  • Bilemiyorumm

0|0
    0|0
  • Tamam annenle yeri geldiginde arkadaşta olmalısın fakat bazı şeyler gizli kalsa daha iyi bence cunku onceden anneme anlattiklarimdan dolayi kavga anlarimizda habire gun yuzune cikarip tekrar tekrar soylemisti
    Gerci bu diyecegin seye gore de degisir

1|0
    0|0
    • 3ay

benim annemde öyle her sinirlendiğinde yaptığım şeylerle iğneler ama bu söylemem gereken bir şey yani yoksa zaten öyle her şeyi anlatmıyorum

Yükleniyor...