Arkadaşlar kız arkadaşımın dayısı polis abi hakim benim telefonumu yasa dışı dinleyebilirlermi?

Kız arkadaşım dün mesaj atmış arama falan dayım bizi dinliyormuş dedi şimdi yasa dışı dinleme yapılabilirmi şikayet te bulunabilirmiyim? Dinleme hangi hususlarda yapılır?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sanmıyorum yalan bence dinleyemez

0|0
    0|1
    • 3ay

Bu şerefsiz yüzünden şimdi konuşamioz yav ne boktansa polis ama adam dü yayı yönetio galiba dinleme filan yalan degilmiş abi konuştıgumuz bazı metinleri sayın kaynanama iletmiş o adi şahıs

• 3ay

Bu polis tırrekleri işte polisçilik oynuo napalım bir sure ayı demicem dayı dicem

• 3ay

Kız için kendinden odun verme bra.
      Görüşü senden farklı değildir inşallah

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Keklemisler sizi

0|0
    0|0
  • Cok mu film seyrediyorsunuz? Yemlemis seni kiz arkadasin hahahaha

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya iyide beni niye yemlesin 4yıldır konuşuyoz aileler arası sözolcaktı ama babası istemedi şimdi de böyle bir durum var dogru olabilirmi

• 3ay

Yok olee. bisi dinleyemez seni. hakim savci tum gecmis gbt bakar ama dinleme yapamaZ.
      Siciline islenen bisi varsa ondan kork onun disinda hicbisey yapamaz

• 3ay

Yok ya sicilde yok da bu dinleme mahkeme kararı filan ne gerktirio

• ne alaka ya seni kim ne yapsın

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ohal var kardes. istedigi kisiyi dinleyebilirler. burdaki bazi insanlar belliki disarida olan bitenden haberdar degil..

0|0
    0|0
    • 3ay

Ohal var diye bide miksinler böyle saçmslık olurmu ya

• 3ay

herkesin imrenerek baktigi avrupanin hali ortada. haberlere bakarsan gorursun durumun vahametini

• 3ay

Telwvizyon bozuk 2 yıla yakın telden haberlere bakarı m

• arkadaşım devir kötü kolla götü :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...