Doktor neden bana öyle bakti? ACİL lutfen cvp verin?

Arkadaslar ben 170 boyunda kivrimli yani cok zayif degilim 66 kiloda esmer eli yuzu duzgun bir kizim ve cevremde guzel oldugumu söler ler. Benim bir yakinim hastalandi onu ziyarete gittim pencere kenarinda ayaktaydim fakat gorus saati bitmek uzereydi. odaya birden doktor , asistani hemsireler girdi. Ama Asistan iceri girdigi ilk andan itibaren gozunu benden hic ayirmadi. Bastaki doktor yapilcaklar hakkinda bilgi veriyordu onlara o kafasiyla onayliyordu ama gozu bir yanda bendeydi. Arada sirada yukaridan asagi dogru beni inceliyodu. Ama caktirmadan dinlerken. ben bunu farkettim. Sizce bana neden bakiyordu hoslandigi icin midir?

Güncellemeler:
3ay Doktor neden bana öyle bakti? ACİL lutfen cvp verin?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• doktor baktı diyosun ama asistan bakmış bide onu geçtim neden baktı diyosun kendisine sorsana ne bakıyosun diye biz nerden bilelim neden baktığını sövdürecekler gece gece ya :D fdgdf

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cevabı kendin vermişsin zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Uykusu gelmiş

0|0
    0|0
  • Alin bunu burdan ya hee intörn seni incelicek kivrimli esmermis ulan ya madem doktor ayartabilicek kadar cok guveniyon kendine madem neden gizli soruyorsun? Rezil olucagini bildigin icinmi? Ikk girdigi andan itibaren onu suzmuş :D peehh pehh peh

0|0
    0|0
  • Sağlığın sıhhatin açısından şüpheye düşmüştür.

0|1
    0|0
  • Kesin vericek

0|0
    0|0
  • Sapıkta olabilir.

0|0
    0|0
  • Seni beğenmiştir. Ne istediğini bilemessin.

0|0
    0|0
  • Birine benzetti

0|0
    0|0
  • Arzu gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ay sacmalamayin hemen ne var yani bende insanlara arada gozum takilir bakarim ama hoslandigimdan degil sadece istemeden inceliyorum

0|0
    0|0
  • Hoşlanmis olabilir ya da goruntuyu kaydetmek istedi :)

0|0
    0|0
  • Üff co baydın

0|0
    0|0
Yükleniyor...