İnanmayın eksik de kalmayın?

Arkadaşlar şimdi yazacaklarım sorudan ibaret biraz tavsiye üzerine olacak, ancak sizlerden ricam yorum yaparken dikkatli davranmanız uygubsuz birşey yazmamanız zira profilimi açık bırakacağım ,
Fal ile ilgili bir çok şey yazılıp çiziliyor kimisi inanıyor kimisi saçma buluyor kimisi inanmasa da baktırıyor kimiside baktırıyor ve hayatını ona göre şekillendiriyor, benim soyleyeceklerim yaklaşık altı yıldır fal bakarım arkadaşlarıma ya da isteyenlere ama sizlere şunu söylemek istiyorum fala inanmayın gerçekten para ile fal bakan insanlara hiç mi hiç inanmayın çevremde bir çok falcının gelecek ile ilgili net şeyler söylediklerini duydum şahit oldum o insanlar ne kadar büyük bir şirke girdiklerinin farkında değiller. E sen nasıl bakıyorsun diyen insanlara aslında kahve falına bakarken fincandan çok az bir yardım alıp geri kalan tüm soylediklerimi karşımdaki insanın yüzüne bakara içimden gelenleri söylüyorum. bu konuda iyi olduğumu söyleyen insan sayısı fazla olduğu için bir çok insana da fal bakıyorum. Konu biraz dağıldı ama yorumların çoğunluğunu okuyan biri olarak inanmayan arkadaşlar hem bakanlara hemde baktıranlara az biraz saygıda kusur etmesinler zira fal baktıran insanlar fal baktırmayanlara yanlış bişey soylemiyor 😊

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Öyle mi dersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...