Beni Müslüman olmadığım için ayıplamaya hakkınız yok. Lanetli olduğumu söyleyen bir dine niye inanayım?

Bir LGBT bireyinin Müslüman olmaması çok doğal bir şey. Müslüman olabileceği düşüncesi anormal olurdu zaten. Beni cehennemde yakacağını söyleyen bir Tanrı'ya neden inanayım? Beni gey olduğum halde kabul eden bir Tanrı'ya inanıyorum ben. Beni bu halimle kabul eden bir dine inanıyorum ben...

5|2
21|34

En İyi Kız Görüşü

• Yorumlara güldüm gerçi şaşırmadım 3 yaşında ki bebeğe tecavüz edenler gelip burada şerefliymiş gibi davranıyor hasta sizsiniz, zaten beyin seviyenizden belli oluyor hangi dine inandığınız. 😂

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Heteroseksüel de olsam dinlere inanmazdım. Kafam çalışıyor çünkü. Insanın beynini çalıştırıp sorgulayabilmesi güzel bir şey

1|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 20

• bir dakika sen yanlış anlamışsın kardeşim ilk olarak Allah sizi bir sınava soktu sizinde sınavınız bu ve bu duyguyu size Allah verdiğin günah saymıyor sadece icraata geçersen günah bu duyguyu hissetmen günah değil şunada açıklık getireyim şimdi sen beni yakacağını diyen bir tanrıya neden inanayım diyorsun biz yaratılırken bize soruldu ve insan olmayı seçtik bunun sonucunda şuanda bir sınavdayız yani sorumlu sensin Allah o kadar kitap peygamber göndermiş doğruyu gör diye gönderdiği Kuranda herşey yazıyor zaten mesela annen sana sobaya veya ateşe yaklaşma yoksa yanarsın diyor iyiliğin için Allahta öyle şu günahı işleme yoksa sonu cehennem olabilir diyor

2|3
    0|2
    • 3ay

Ekin takip isteği yolladım kabul eder misin? Eğer bişey olduysa direk oradan söyle sonra takip etmekten vazgeçerim ama lütfen bişey de mesajını bekliyorum

• Ergenlik dönemlerinde şu an çok üstüne gitmeyin :D

7|8
    3|4
  • İstediğin inanca inanmakta özgürsün.

0|3
    0|0
  • 2|2
    0|1
  • Kimsenin sana karışmaya hakkı yok, herkesin inancı kendine

0|1
    0|0
  • Ateist ol olsun bitsin

0|0
    0|0
  • Inan ozman napayim

1|1
    0|1
  • Herkesin dini kendine.

0|0
    0|0
  • İstediğine inanırsın senin hayatın senin tercihlerin. Kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • İyi devam et inanmaya
    Zorlayan yok kim neye isterse ona inanır

1|1
    1|4
  • Tamam bizene herkes kendine

0|1
    0|0
  • Hangi din bu?
    Başvurular nerden acaba?
    LGBT bireyi değilim yanlış anlaşılmasın.
    Sadece soruyorum

0|1
    0|1
  • Herkes istediğini yapar ben saygı duyuyorum, sonuçta tercih meselesi

0|0
    0|0
  • Hangi din o

0|0
    0|0
    • 3ay

Evrensel Eklektik Vika

• 3ay

Bu şartlar altında kilise eşcinsel evlilik ve eşcinsel aşka izin veriyor...

• 3ay

Soruma cevap alamadım ?

• Sizin dininiz size benim dinim banadır

0|0
    0|0
  • istediğine inan herkes özgür

0|0
    0|1
  • Valla kardeş yanacak olan sensin, biz değiliz. Saygı duyarız.

1|0
    1|4
  • Tamam

0|0
    0|0
  • İyi inanma bizi ilgilendirir mi sanki

1|0
    0|0
  • Haklısın 👏👏👏

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• LGBT bireylerin varlığı, en başta Tanrı fikrinin çelişkili olduğunu gösterir.
    Çünkü bu bireyler bunu kendileri seçmezler. Doğuştan gelen bir histir ve karşı koyamazlar. Nasıl ben heteroseksüel bir erkek olarak kadınlarla ilgileniyorsam, onlar da aynı şekilde. Tamamen doğuştan.

Gelelim Tanrı'ya. Ne diyor? Lanetliyor. Cehennem ile tehdit ediyor. Kendi yarattığı varlığa, varlığın haberi olmadan; bizzat kendisinin verdiği bir özellikle onu cehenneme mâhkum ediyor.

Böyle bir Tanrı fikri mümkün olabilir mi? Eğer mümkünse de, Tanrı sanıldığı gibi merhametli değildir. Nitekim bu da dinlerin "Mükemmel Tanrı" fikrini çürütür.

0|0
    0|0
  • Oğlum sen de Tuğçe Kazaz gibi sürekli din değiştiriyorsun ne zaman girsem profiline başka din yazıyor :D

Ayy Tuğçe Kazaz da güzel kadın ha aklıma geldi şimdi

4|0
    1|1
  • Biz seni böyle de kabul ediyoruz sen niye yobazların müslüman olduğuna inanıyorsun ki? Onlar şeytanın milleti islamdan soğutması için görevlendirdiği cehennem köpekleri.. papaza kızıp oruç bozma. Bizim dinimiz gel , ne olursan ol gel demiş

0|0
    0|0
  • sen karıncaya traktör çektirmeye çalışırsan cehennemde de yakarlar kazanda da haşlarlar.

3|0
    1|1
  • Müslümanlıkta mı geyleri lanetlemiş? Bu istesen de istemesen de hastalık hippi. Gidip tedavisini olucan. Oldun mu? O zaman gidip yine elinden gelen ibadetini de yapıcan SAMİMİCE. gelip burada goygoyculuk yaparak milletin değerine dokunma

1|0
    1|0
  • İnanma zaten zorlayan kim seni

0|0
    0|0
  • Seni ben bizzat hem cinsel hem dinen hem fiziken kabul etmiyorum nickli alakan yok be torun

1|0
    1|1
  • Nikin çok ironik erkek olduğunu iddia etmen de kendine ters düşüşünün kanıtı senin ve senin gibilerin yeri ARAF

2|0
    1|0
  • İstediğine inanmakta özgürsün zaten. Sadece bizim inandığımız şekilde ise senin hesap vermen zor olacak, değilse zaten sorun da yok senin için.

0|0
    0|0
  • hangi din o kardeşim..

0|0
    0|0
  • Hangisine inaniyorsun?

0|0
    0|0
  • o dini söyle bakayım evladım bizde bilinçlenelim

2|0
    0|1
    • 3ay

Evrensel Eklektik Vika

• 3ay

e onu anladık zaten öylesin anlatmaya çalıstıgım saçma şeyler okuyup anlamadıgın inandığın dinde bile ib. ne lere yer yok sadece erkek ve dişi tanrı var ib. nelerin tanrsı yok nasıl bir düşünce şeklin var

• böyle bir din yok ama.. bence sadece tanrıya inanman yeterli. ama müslümanlar hakkında da kötü düşünceler besleme lütfen

0|0
    0|0
  • Kim sana karşı öyle yapıyorsa ilk önce İslamı iyi öğrensin diyorum kimse seni müslüman olup olmana karışamaz

0|0
    0|0
  • Allah'a küsen geyin dramı

2|1
    2|2
  • calstgn işyernde maaişn için sakalını kes takım elbse gy hersyi sevmesende iş yernn kurallarna göre yap sadece para kazanmak için. ama seni yaradanın sana uyguladgı kurallara uyma.. ilginç

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilmiyorum belki Rabb'e inanabilirim ve onun kurallarına uçabilirim.. Ancak bu kesinlikle İslam'ın Rabb'i değil. Belki Hristiyanlık belkide Musevilik'in Rabbi...

• 3ay

saygım sonsuz nasl mutlu oluyorsan öyle olacaksn tabi. her koyun kendi bacagndan asılır

• kendi görüşlerini kendine sakla. saçma sapan düşüncelerle kimsenin kafasını karıştırma. daha çok günaha girme bari

0|0
    0|0
  • saçma sapan görüşler ulan sonumuz sizin yüzünüzden lut kavmi gibi olacak
    Ülkücüler var oldukça sizler olmayacaksınız!

0|0
    0|0
  • sapkinligin da...
    ya siz kendi nefsinize hakim olamiyorsunuz.
    Nefis Allah'in dusmanidir. Sizse nefisle dostluk kuruyorsunuz. Anladin mi simdi neden cehennem'e gideceginiz söyleniliyor?

0|0
    1|0
  • Kalbin ne diyorsa o

0|0
    0|0
  • bir gay arkadaşım var o da muhafazakar. Nasıl oluyor yahu dediğimde. Luy kavminden bahsedip duruyor. Sence nedir bu olay

0|0
    0|0
  • Dinde Zorlama Yoktur şu kelimeden birşey çıkarmanı beklerdim

1|0
    0|1
    • 3ay

Dinde zorlama vardır. İslam dini eşcinsellerin katledilmesini emrediyor.

• 3ay

ne zaman demiş sen kulaklarınla mı duydun dslojfkm öyle birşey söyleseydi biz müslümanlar duyardık önce bunu. birilerinden duyduğun şeylere inanıp şöyle böyle diye ahkam kesme. peygamber her zaman inanmayanlara saygı gösterin ve zorlamayın dedi onlar öldür değil. öğrende gel çok cahilsin.

• Saygıdan uzak bir toplumda yaşıyorsun.. Ait olduğun yer neresi ise, mutlu olduğun neler ise onlar ile devam et.. Gerçeklik, mutluluk seninle olacaktır.. Vaz geçme seni eleştirenlere inat... mutluluğun peşini asla bırakma.

0|0
    0|0
  • Cehennem bile kabul etmesse şaşırmam

1|0
    0|0
  • seni Allah böyle yarattı. Cehenneme atacağını nerden biliyorsun. Canın istemediği halde duyguların seni buna zorluyorsa ona pek birşey deneceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Müslümanlık şerefli insanlara yakışır zaten hadi yaylan müptezel oğlan

1|0
    1|0
  • iki portakal avuçla erkek olursun gene yiğenim

0|0
    1|1
  • hangi tanrıya inanmalı?

0|0
    0|0
  • senin insan olarak muhammed peygamberden hiçbir farkın yok ama muhammed sapıtmamıştı sen sapıksın farkınız bu seni kimse eşcinsel yaratmadı kendın böyle oldun allah yoksa nasıl eşcinsel yaratılıyorsun beyin yoksunu

0|0
    8|4
  • O değilde nick'e bak yaptıklarına bak erkek adam kendini gondipletir mi lan :ASDSADS

1|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...