Ben ailemden (babamdan ve kardeşlerimden) nefret ediyorum. Her gün onlara beddua ediyorum ve bela okuyorum?

Tanrı onların belasını versin. Acı çekerek ölmelerini diliyorum. Başka benim gibi ailesinden nefret eden var mı?

3|2
18|4

En İyi Kız Görüşü

• Aha ben

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tanrı olsa cezalarını verirdi. boşuna vakit kaybetme.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Sakinleşmelisin ya😕

0|2
    0|0
  • Sakin ol.

0|2
    0|0
  • Nefret et ona lafım yok da beddua niye ediyon olm başına dert alıcaksın

2|0
    0|0
  • Bu kadar nefret etmeni anlayamıyorum doğrusu. Aile özlemi, anne baba özlemi çeken o kadar cok insan var ki..

1|0
    0|0
  • Aile bu olur mu öyle :/ Niye mi desem?

0|2
    0|0
  • Neden ki?

0|2
    0|0
  • bu kadar ne yaptılar sana?

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin

1|1
    0|0
  • Ay dur valla bu benim beraber kaçak mı valla yıldım

0|0
    1|0
  • Sana ne yaşattıklarını bilmiyorum ama her ne yaşatırlarsa yaşatsınlar onlar senin ailen ve haklarını ödeyemezsin her ne yapmış olsalar bile. Bu hareketlerini ergen ergen düşüncelerine bağlıyorum. Anne baba hasreti çeken milyonlarca insan var. Aklını başını al. İyi geceler

1|0
    0|0
  • Tövbe tövbee😟 sebeb?

1|0
    0|0
  • Sen tam bir gerizekalısın insanın ailesi ne kadar kötü olursa olsun ölmesini istemek nedir ya onlar ölünce ne kadar vicdan azabı Çekerim biliyo musun hayatında sana onlardan başka kimse kıymet vermez ne kadar kötü davransalarda onlardan vbaşka kimsen yok var desende emin ol ki yok akıllı ol akıllı

1|0
    1|0
  • Beddua etme tutarsa çok pişman olursun

1|1
    0|0
  • Yok etmem

1|0
    0|0
  • nankör köpek seni bak bakalım kim seni ailen kadar sever nankör lan şu an nasıl insanlar var hayret ettim ben annemüzülmesin benim yüzümden diye nelere katlanıyorum, dua ediyorum onun çekeceği sıkıntıyı ben cekeyim diye sen ne biçim insansın

0|0
    0|0
  • Bende nefret ediyorum 😞

0|1
    0|0
  • çıkardıkları her ses sinirimi bozuyor. nefes alışlarından bile nefret ediyorum

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...