Ne yapmalıyım sizce?

Bugün evime 250-300 metre uzakta olan kuaförden evime kadar bir adam tarafından takip edildim. Temizlikçi bayan binayı temizlediği için kapıda açıktı. Binaya girdim asansöre bastım ve bekledim. O sırada adamda arkamdan geldi. Başda tanımadım daha sonra asansör geldi kata bastım oda en son kata bastı kapı kapanıp 1. Kata gelince adam cinsel organıyla oynamaya başladı. Hiç görmemiş gibi yaptım " kapı açılsada insem" diye ecel terleri döktüm. Daha sonra düşününce adamı kuaförün önünde gördüğümü hatırladım. Şimdi ne yapmalıyım? Adam evimin katını nerde oturduğumu öğrenmiş oldu. Tırstım açıkcası

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden o oynarken bir tane tekme koymadın adamın cinsel organına? Neden korkuyorsunuz?

0|0
    0|0
    • 3ay

Direk hiç görmemiş gibi yapmak daha kolay geldi. Birazda korktum evde kimsede yok aile çalışınca

• Yavrucum ya hiç mi aklın ermiyor madem adamın takip ettiğini fatkettin kalabalık yere dal taksiye falan atla izini kaybettir. Iyi yapmissin bravo

0|0
    0|0
    • 3ay

Takip ettiğini fark etmedim başda. Asansör olayı olduktan sonra anladım da biraz geç anladım

Yükleniyor...