Bana sorulmadan numaramin verilmesini istemiyorum?

Bunun icin ne soylemem gerekir numarqmi birinr verdigimde.
Ne zaman bisi solesem ters ters bakiyorlar cok mu anormal.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Biri bana numarasını vericek üzerinede kimseye verme diyecek ciddi ciiddi küfür eder al numaranı monte et bir tarafına derim , görmemişin numarası olmuş defol git verme istemiyorum derim. derim de derim yani. Ya sadece en yakınlrına vericeksin numaranı ya da ikinci bir numara alıp sadece aileni ve en yakınlarını oraya ekleyeceksin geri kalanlarada eski numaranı vericeksin lazım olursa ordan konuşacaksın

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden saygi duymuyosun? Hoslanmiyo belki sormadan numarasini paylasilmasindan

• 3ay

Tövbe yarabbim ya birine numara verirken kimseye verme diye tembihlemeye kalkmak ne çocuk mu azarlıyosun hayırdır, o lafı tamamlayamadan kendini yerde bulursun. Şayet biri bana gelir birinin numarasını isterse onada uşağın mı var burda defol git kendin iste derim. birçok kişide vermez zaten sonuçta atıyorum ayşe numarayı verse yarın sen sorduğunda onun ayşeden geldiği anlaşılır ve aranız bozulur bu yüzdende birçok kişi vermez. genelde insanlar samimi olduklarının telefonunu eline aldığında bakarlar njmarayı öyle alırlar. istiyosan sen numara kullanma tek çözüm bu. hayır bana bile 40ayrı gizli numara dadanıyo her ay ben bile şikayet etmiyorum sana noluyo ne bu trip.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Numaramı isteyen oldugunda bana sor öyle ver de lafını dinlemiyosa o kişiyi cıkar hayatından

0|0
    1|0
    • 3ay

Numarami verdigimdemi soylim boyle biseyi

• 3ay

Ya ama bilmemki kim verir kimde boyle bir potansiyel var

• 3ay

Eger seni rahatsız eden varsa numarasını al tüm sosyal hesaplarda ara bulursan ortak arkadaşlarına bak rehberinde olan kim var die bulamazsan googleplayde kim arıyor var ordan bak cıkar illaki hala sonuc alamazsan şüpelendigin kişilerin bir şekilde telini eline al ve o numara rehberde var mı die bak bir bahaneyle hadi bunuda yapamadın o arayan kişiyi engelle onuda yapamazsan ara düzgünce konuş rahatsız etmemesini söyle hala başarısız olursan Allah kolaylık versin :)

Yükleniyor...