Yeniden biriyle beraber olmak sizcede zor değil mi?

Yeniden biriyle olmak sizcede zor degil mi? tekrar bir uyum yakalamak tekrar birini sevmek tekrar birine değer vermek ve tekrar hüsrana ugramayacagınızı bilmeden bir maceraya atılmak? Bana Şu an herşey cok zor ve imkansız gibi geliyor uyum bir türlü yakalanamıyor insanın içinde birşeyler kopunca bir türlü tekrar birleşmiyor birde üzerine heves azalıyor herşey biranda oldu bittiye gelsin istiyor bir o kadar da karşısındaki insana güvenmek... Sizcede herşey daha da zorlaşmıyor mu? Sevmek ve ya sevilmek bir süreden sonra daha zor olmuyor mu sizcede...

Güncellemeler:
3ay guncel

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence zor ama günümüzde ayrılip hemen ertesi gün başka sevgili yapan midesiz insanlar var. Mesela bir tanıdığım arkadaşım demek istemiyorum sevgilisi vardı bunun ayrıldı sevgilisinin arkadaşı ile çıktı sonra o çocuktan da ayrıldı haftaya başka bir çocukla çıktı çok basit görüyorlar sevmeyi

0|1
    0|0
    • 3ay

aynen öyle bende de öyle bir durum oldu karşımdaki kız benden ayrıldı bana arkadaşım dediği cocukkla cıkmaya başladı hemen yapıyprlar işte anlayamıyorsun

• 3ay

Karakter meselesi karşındaki insan şerefsiz ise elinden bir şey gelmez hatta iyi olmuş yaptığı gerçek yüzünü görmüş olmuşsun.

• 3ay

aynen öyle...

En İyi Erkek Görüşü

• Biliyorum usta aklından çıkartamıyorsun deyil mi herzaman aklına geliyor kahroluyorsun gitmiyor aklından :(

0|1
    0|0
    • 3ay

yok cok şükür o dönemler yok artık ta yeni biriyle olma evresinin nasıl başladıgını başlayacagını merak ediorum

• 3ay

Bence başlaman gerek usta geç olmadan 22 yaşındasın tanışıp artık bitirmen lazım işi

• 3ay

aynen daha tanış tanı falan derken baya zaman alır

Kızlar Ne Diyor 8

• zor. üşeniyorum

0|1
    0|0
  • Oluyo tabi baglandıktan sonra kopmak çok zor oluyo...

0|1
    0|0
    • 3ay

son olsun istersin o yüzden eskisinden daha da sıkı sarılırsın

• 3ay

herkes için, amin :)

• 3ay

Evet :)

• Kankaaa hayırdır? Biri mi var?😱

0|1
    0|0
  • şu an tam olarak düşüncemı yazmıssın. Evet oyle..

0|1
    0|0
  • Aynen zor.. tekrar alış tekrar bağlan tekrar güven.. uzun işler

0|1
    0|0
  • Malesef öyle... :/

0|1
    0|0
  • Zor evet

0|1
    0|0
  • Dediğin gibi bir şeyler bittikten sonra eskisi gibi olmaz o zamanki hgibi olmasını ümit edersin ama hala bir şeylerin eksik kaldığını fark edersin malesef:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...