Sizce ne yapmalıyım?

İlkokuldan beri tanıdığım, artık dost olduğumuz biri var. Çok çok yakınız. Birbirimizin evinde sayısız gece kalmışızdır. Aynı liseyi kazandık ve üzerinden 2 sene geçti. Kendisi okula gelir gelmez bir çocukla tanıştı ve çıkmaya başladılar. Bu çocuk aramızı o kadar çok açtı ki anlatamam. Eskiden bir gün bile konuşmadan duramadığımız arkadaşım şu an beni arayıp sormuyor. Hep ikinci plana atıyor. Bazı sebeplerle okul değiştirmeye karar verdim. Haberi var fakat konuşmak için çaba sarf etmedi bile. Ben ağzımı açınca da sanki her şey çok normalmiş gibi davranıyor. Çok kırıyor beni bu durum. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşın biraz değişmiş başka arkadaşlar edin belli ki seni takmıyor

0|0
    0|0
  • herkes birbirini satiyo yeni birisini bulunca. insanlar nankör bende cok yasadim bunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu hep olur ve en sevmedigim seydir.
    Hikaye genelde şudur;
    İki yakin arkadas vardir. Birisi sevgili yapar ve sevgilisine zaman ayirmasi onla ilgilenmesi arkadasini rahatsiz eder.
    Kendini kiyaslar onun sevgilisiyle.
    Arkadasin yeri ayri sevgilinin yeri ayri.
    Hayatini senle birlestirmeyecek ilerde birakta biraz daha degerli olsun senden. Ne dersin?

0|0
    0|0
    • 3ay

Haklısınız zaten o konuda, anlıyorum. Saygı duyuyorum ilişkilerine. Ama kendisi sevgilisi için bana yalanlar söylemeye, arkamdan konuşmaya ve benimle kavga etmeye başladı. Kıskançlık yapmıyorum gerçekten, sadece 2 senede bu kadar çok değişmiş olması beni hayrete düşürüyor. Fikrinizi paylaştığınız için teşekkürler.

• 3ay

Eger bu dedigin gibiyse arkadasin abartmis. Bu denli oldugunu bilmiyordum yorumu yaparken kusura bakma lutfen. Ben bos yere kiskanclik sanmistim. Ayip etmis :)

• 3ay

Açıklamada çok ayrıntı yazmamıştım. Sizin hatanız değil. Teşekkürler anlayışınız için 😊

Yükleniyor...