HAYATINIZDA EN UTANDIĞINIZ AN?

Benden kötüleri var mı acaba evet hayatınızda iz bırakmış unutamadığınız utanç verici bir hikayeniz var mı varsa neydi?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Halı saha maçı yaparken çalımlayıp belini kurdığım rakip arkadan şortumu çekmek malsadıyla indirmişti.. Evet maçı izlemeye gelenler , çay bahçesinin sahaya bakan kısmında oturan aileler içim soğuk bir duş olmuştu.. Şortun kendi içinde kilot gibi birşey vardır ondan altıma birşey giyinmememiştim.. Maç sonu saha parasını verirken Benden para almadılar.. Sanırım yeterli hizmeti vermiştim..

Sanat için soyunmadım ama futbola değer dedim.. Hani sanki şikeleri protesto ediyormuş havası verir gibi ama yemediler..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir gün hastanedeyim emar mı ne onu çekicekler soktular beni kutu gibi şeye hemşire dedi 5dakika sonra çıkıcaksın neyse girdim 15-20 dakika oldu tabi korkmaya başladım acaba beynimi mi bulamadılar diye ahahahhaha :D :d :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Ayy yaaa verdiğiniz cevapları okuyup o kadar güldüm ki 😂😂😂

• 3ay

Böyle bir anımdır bu da utancımdan gizli oldum :D :D :D

• 3ay

Boşverrr yaaa en utanacağın olay bu olsun Allah daha büyük utançlar yaşatmasın

Erkekler Ne Diyor 16

• geçen cebimden 3 bin tl düşürdüm yanlışlıkla arkadaşlarım adına onların fakirliğinden ben utandım

1|0
    0|0
  • Yalanlarımın açığa çıktığı an.

1|0
    0|0
  • sevdiğim kızla konuşurken knkcım yerina aşkım demiştim

1|0
    0|0
  • Aşık olduğum kız bana bakmıştı ve ben orda iliklerime kadar utanmıştım..

1|0
    0|0
  • VARDIR mutlaka

1|0
    0|1
  • Çok uzun ya

0|0
    0|0
  • Bigün arkadas ortamındyız herkes ne yapalıp ne edelim derdimde millet bende bişey yok bende para yok dedi off tamam dedm elimi bir cebime attım 25krş cıktı durdum durdum sonra hiç bozuntuya vermeden hadi bize gidip çay içek dedm :)

0|0
    0|0
  • Liverpooldan 8 yemiştik sonra travma sonrası ölüm sessizligi

0|0
    0|0
  • Çılgın Karadeniz dalgasıyla dalga geciyim dedim canımı zor kurtardım ama sortumu kurtaramadim 😑

0|0
    0|0
  • İlkokul 1. sınıftayken 8. sınıflar gelip bütün okulun önünde elimdeki linke vurup poğaçama tükürmüşlerdi.

0|0
    0|0
  • En son bu yıl hatırlıyorum🙄

0|0
    0|0
    • 3ay

Uşakta okuyorum tamaami check-in kafe var oraya gittik bizim kızlarla bende yeni t-shirtlerimden birini giydim ama iç dış çok benziyo oturduk etiket dışarda kalmış arkilrr söyledi ben utana sıkıla hemen wc ye koştum ama daha utanıcak bişey oldu girerken bay bayan bakmadım o stresle t shirti çıkardım üst çıplak tabi iki kız girdi ben daha çakmadım niye gülüyolarsa diye bayan wc imiş hemen çıktım masaya oturdum ama kızların hoşuna gitti kesiştik ara ara 🙄😂

• 3ay

Yaa Allah'ım çok güldüm buna😂😂

• Osbir çekerken yakalanmak

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Söyleyememmmmmmmmmmm

1|0
    0|0
  • Erkek tuvaletine girdiğimde adam işiyordu psikolojim bozuldu sonra

1|0
    0|0
  • Bir kiza yardim edemedigim an..

1|0
    0|0
  • Arsızım ben

0|0
    0|0
  • Sitenin havuzunun duşunda tamamen soyunmuştum duş alıyor ve bikinimi klordan arındırıyordum kafamı kaldırdım ve duşun kapısının açılmış olduğunu gördüm

1|0
    0|0
  • Cocuklugumdan bir kesit beni yerlerde surukluyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...