Dertlıyım okuyup fikir verirseniz memnun olurum:( ?

Arkadaslar oturdugum semtte bir kafe var sureklı gittigim bir yer ıste orda da çalısan bir cocuk var hep gordugum gayet mulayım bı ınsan bellı. Sonra ben ne ıstıyecegımı dusunuyodum ben sana cay ıkram etmek ıstıyorum en ıyısı bu dedı dusunme dedı beleşe ıctım ıste. Neyse geetırdı ilk şaka sandım. Ictım benı ekler mısın dedı ınstagramdsn iste ekledık aksam. Buluştuk buluşmak ıstedi. Tamam dedım. Takıidık falan eglendık baya lafa çocuk. Bugunde sabah buluştuk falan hersey gayet güzeldi bırsz yakınlaşmak ıstedı ama kotu anlamda degıl. Sonra ben noluyo falan yaptım kaldırdım sonra dertli bı ssrkı actı efkarlandı yolda trıbe gırdı baya. Zaten aılesel sorunlarıda var öğrendım. Ama bı anda kotu oldu ben de kapattım muzıgı ben mı bısey yaptım dedım üzülüyorum yapma noldu dedım. haklısın sana yansıtmamalıydım dedı. Gulen çocugun modu bozuldu resmen. Bende neyse ya dedım hafıften kapıyı çarptım gıttım yazmadımda napıyım sızce onun yazmasını mı bekleyım? Noldugunu anlamadım bile cunlu

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Onun yazmasını bekle

0|0
    0|0
    • 3ay

Yazmazsa ben yazıp sorarım yarın oglene kadar beklıycem

En İyi Kız Görüşü

• ilgi mi çekmek istemiş anlamadım.. yakınlaşmadan çekindim seni kırmak istememiştim kusura bakma falan yaz yük senden kalksın

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya ama bende ona kırıldım oda bana kırılmış olabılir mi emin degilim cok arada kaldım

• 3ay

Ama araba kullanıyodu napıyım

• 3ay

yaz gitsin

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Sor bence o hallerin sebebini

0|0
    0|0
  • Off bumuydu cok okudum 😒
    Yaz tabikii

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama kırgınım :(

• 3ay

Sebebı yokken bana karsı bı anda soguklastı o an

• 3ay

Sana derdini anlatinca istemedigi bir tepki vermis olabilirsin. Belki daha fazla ilgilenmeni istiyodu veya acimamani gibi bir sey ya da pisman olmustur ne bilim bu tarz bir sey

Yükleniyor...