Annem soğukkanlı bir kadın buz gibi hiç samimi olamadık birbirimize onunla Nasıl yakınlaşabilirim?

abilerime iyi davranıyor ama bana gelince çok soğuk mesela abimi hadi uyan birtanem diye kaldırırken beni Zümrüt yataktan kalk hemen diye uyandırıyor ve bu en azı ne yaptıysam bana iyi davranmadı hayatım boyunca ne yapmalıyım sizce?

0|0
92

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bizde boyleydik 17 yıl boyunca ne oturup konustuk ne gulduk ne bisey. Hep babamla yakın oldum. Muhtemelen onu sevmedigimi falan zannediyodu. Sonra gogus kanserine yakalandi bana rahatlarsin artik dedi ilk defa kendimi tutamayip agladim karsisinda. Bize boyle bisey gerekiyomus şu an babamdan daja yakinim. Bence sevdigini belli et.

1|1
    0|0
    • Gerçekten çok üzüldüm umarım annen sağlığına yakın zamanda kavuşur. Bizde durum öyle de değil benim annem farklı bir kadın lütfen yanlış anlama ama zengin bir ailenin kızıyım ben ve annemin düşüncesine göre samimiyet fakir işi biliyorum bu iğrenç bir düşünce o yüzden annem bana hiç iyi davranmadı hiç samimi olamadık abime iyi davranıyor dedim ama inada nadir yani genelinde soğuk bir kadın ne yaptıysam olmadı kıramadım buzları.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 8

• Bosver anne kiz arasinda bazen mesafe olması daha iyi

1|0
    0|0
  • Aynı şeyi bende yaşadım yaşıyorum da bir gün karşıma alıp sorasım var insanın zoruna gitmiyo değil ama boşver kafana takma ben bir aralar çok umursadım sonra pişman oldum değmiyo çünkü o yaştan sonra değişmiyolar

0|0
    0|0
  • Belki seninfarkına varmadıgın tavırlarından dolayıdır, evlat ayrımı oldugunu düşünmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Annen ne gormusse onu uyguluyo uzerinde bana gore eskileri az cok biliriz bazilari biz boyle gorduk derler erkek cocuk el ustunde kiz cocugu ayaklar altinda..

0|0
    0|0
  • o da seni seviyodur ama belli etmiyodur bence git ve annene saril belkide 2 dkkda samimi olursunuz omur boyu soguk kalmaktansa

0|0
    0|0
    • Sarıldım bana ne yapıyosun zümrüt dedi ve o sarılmadı anne ben seni çok seviyorum dedim Zümrüt kendine gel çekil üstümden DEDİ 🙄

• dogum sonrasi bebegini sevmeyen gormek dahi istemeyen anneler oluyo hatta bu bir pskilojik hastalik belkide sen dogdugunda boyle bisey yasadi ondan boyle davraniyo bence ikinizde psikologa gidin en azindan sen psikolojik yardim al kendini daha iyi hissedersin

• Evet aslında haklısın teşekkür ederim

• Tavrını koy. Değişmiyorsa uzaklaş.

1|0
    0|0
    • Değişmiyor çünkü 1 keresinde anne bana neden doğduğum günden bu yana hiç sarılmadın ya da bir derdimi dinlemedin dedim sana sarılmam için ya da dertlerini dinlemem için ne sebebim var nede yeterli vaktim dedi ve ondan sonra da kapıyı kapatıp odamdan çıktı

• Senin de baban mı öyle, baba daha zordur ya. Üniversite için 4 yılım var anlayacağın zor 4 yıl üni kazansam bile başımda 2 tane abimi yolluyo bana güvenmiyor onun adını çıkaracağımı düşünüyor lütfen yanlış anlama ama zengin bir ailenin kızıyım yani annem tanınıyo yaşadığımız bölgede ve onun adının çıkmasından korkuyor çok üzücü daha sevgilim bile olmadı hayatımda ama bana güvenmiyor

• İlginç... ben de bu yaşıma kadar sadece 1 kişi ile konuştum ve ailemin haberi yok ams bana yine de güvenmezler. Onlar kajsa görücü usulü evlrnicem zaten. Baba daha zor evet her gün ciğerim yanıyor. Daha küçüksün o zaman dert etme ama ders çalışmayı, erken kalkmayı alışkanlık haline getir. Nil karaibrahimgil - gençliğime sevgilerimle... bunu dinle sonra bana yorum yap olur mu. Her gün dinle. Işığı kapa ve sadece nili dinle..

• Kendisine nasıl davranılmışsa o da sana öyle davranıyor

0|0
    0|0
  • Sende soğuk ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...