Ülkemizde okumayan kadınlar neden çalışmıyor? neden çalışmak için okumak şartını koyuyorlar?

Sorumu yanlış anlamayın kadınlar neden çalışmıyor demiyorum, neden illa çalışmak için okumuş olmanın gerekli olduğunu düşünüyorlar? Neden illa meslek sahibi olmak için üni mezunu olmak gerekliymiş gibi düşünüyorlar?

neden evlenmeden önce kasiyerlik yapan bir kadın evlenince işi bırakıyor? ya da bu ve benzeri mesleklerden bahsediyorum?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kariyerine önem gösteren birisi, ilişkinin en başında karşında ki erkeği bu konuda uyarır ve düşüncelerinin bilincinde olur.

Affınıza sığınarak söylüyorum, toplu taşıma kullandığımda oturmaktan koltukları büyümüş insanlara yer vermek bana ağır geliyor.

Diyeceksin hani Centilmenlik, o farklı bu farklı.

Kim ne derse desin, ister kasiyer ister patron, çalışan kadın olmalı hayatımda ki insan.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence daha garibi 20 yıl okuyup çalışmayanlar

1|0
    0|0
  • Fabrikada çalışabilirler

0|0
    0|0
  • Yanlış önyargı işte

0|0
    0|0
  • çalışmadan yapılabilecek meslekler sınırlı.
    işte bulaşıkçılık, house keeping, temizlik.
    her kadın da bunu yapmak istemiyor.
    bir de kocaları çalışmalarını istemiyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim annem lise mezunu ve restoran işletiyor tostçu olarak başlamıştı hayatına

• 3ay

Ne sonucu ya çok para kazandı çünkü çok emek verdi kazandığı parayla restoran açtı bunun neresi şans?

• 3ay

cevap vermicem artık.

• okuyan tabiki vasifli isci statüsüne girer , meslek ögrenmekte sorun yok ama diplomali meslek sahibi olmak ap ayri bir durum, evlenen kadin kocasi istedigi icin birakmistir isi

0|0
    0|0
    • 3ay

Hepsi öyle değil çoğu isteyerek bırakıyor

• 3ay

yanlis yapiyolar bence

• cunku genel olarak yan gelip yatmayi seviyorlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...