Sizce bu çizdiğim Ressimde neyi düzeltebilirim?

Sizce bu çizdiğim Ressimde neyi düzeltebilirim?
Sizce iyimi yoksa değiştirilcek birşey varmı? :D çoktan beri çizim yapmıyordum uzun bir zamandan sonra başladım biraz amatörce durabilir ^^

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Amatör evet. Bol bol göz, dudak, yüz portre çalış. Hata çok. Bunları çalışıp portreyi çözersen kolay çizersin bir resimci olarak tavsiye sana.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Alnı

1|0
    0|0
  • Gözler yüze göre büyük olmus hani gözler büyükken alnında biraz yukarı doğru geniş olması lazım ve saçların üst kısmı sağ taraftaki biraz garip olmus. cok güzel cizmişsin ama o ayrı.

0|0
    0|0
    • 3ay

tamam, sağol✌🏻️

• 3ay

cok güzel çiziyorsun belli yani yeteğinde maşallah Allah vergisi:) devam et bırakma hic keşke benımde olsa canım sıkılınca cizebilsem içimdekileri, içimdekini... cunku yazmak bana basit geliyor kelimelerle ifade edemiyorsun bazen kalıyor kalem bir noktadan sonra, ama cizmek belki böyle anlatabilirdim anlatamadıklarımı...

• 3ay

Denemekte fayda var

• Sol taraftaki saçları.

0|0
    0|0
  • Yeniden inşa et

0|0
    0|0
  • Size önerim lütfen anatomi çalışın.

0|0
    0|0
  • Burun olmamıs bide yazık kadına sen kaşlarını böylemi alıyorsun resimdekini böyle yapmıssın

0|0
    0|0
  • Bence yirt at ya bosver gitar calmayi dene :/

0|0
    0|0
  • Abidin'e sormuşlar iğrençliği çizebilirmisin diye? o da çıkarıp bu resmi göstermiş, herkes şok!

0|0
    0|0
    • 3ay

Hadi be ordan? Sorduk işte daha neleri düzeltebilirim diye. Saçma sapan yorum yapacağına fikir verirseniz sevinirim.

• 3ay

kafası ampül gibi olmuş, alt ince üst taraf çok geniş, alın mesafesi dar, saçları ya ortadan ayır ya yandan bu ikisinin arasında olmuş, o kadar keskin dudak olmaz biraz yumuşak olsun, birde izzet altınmeşe beni koymuşsun onu sil

• Bu sitedeki kizlar da ne resim yetenegi var boyle ya tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
  • Şevkine hayran kaldım. Onun dışında yorum yapmak istemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Çizimden pek anlamam. Ama bence guzel olmuş kaşlarını beğendim :D Ben cizim yapamıyorum. Ama 62 den cok güzel tavsan cizerim bak :D

1|0
    0|0
  • Bence böyle gayet güzel ama keşke yüzünü birazcık daha az geniş yapsaydın

1|0
    0|0
  • Alt dudak vee kaşlar

1|0
    0|0
  • Yüz hatlari üzerinde calismalisin, ayrica proporsyon ve gölgelendirmeyi ögrenmelisin... mesela isigin nerden gelecegine cizime baslamadan karar vermelisin😊

0|0
    0|0
  • burnu düzeltmelisin. keşke çizgisiz bir kağıda çizseydin daha güzel olurdu :)

0|0
    0|0
  • Dudak, güzel resim 👍❤

0|0
    0|0
  • belki burna biraz daha gölge verebilirsin

0|0
    0|0
  • Sol taraftaki saç sanki yanağı belli ediyormuş gibi değişik durmuş

0|0
    0|0
  • Kaslarin kalinligi olabilir