Cerablus operasyonundan sonra Suriyeliler geri ülkelerine gönderilebilir mi?

Böyle bir şey olma ihtimali var mı fazla takip edemiyorum açıklayabilir misiniz?

0|1
6|40

En İyi Erkek Görüşü

• İnşallah gönderilirler de vatandaşlık verilmez. Bizim aralarımız bize bu ülkeyi Canları uğruna kansızların elinden aldı. Bu vatan için durmadan şehit veriyoruz biz. Bunlar gelip hiç bir bedel ödemeden bu toprakların bereketinden faydalanamaz ki kendi vatanlarından bedel ödememek için kaçtılar hanımlar ve çocuklar için değil bu söylemlerin Türk kanı asildir her önüne gelen bu topraklara yerleşmemeli bizim dedelerimiz bu bedeli en ağır şekilde ödemişken ben razı değilim hiç bir şekilde güvenli. Bölge oluşturulduğu gibi hepsi 7 den 70 ne hepsi sınır dışı kendi topraklarına

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cocuklari disinda hepsinden nefret ediyorum
    . defolup gitsinler bu ulkeden.. halkimiz ölurken onlarin bu ulkede saglikli yasamalarina katlanamiyorum... ac kopeklet

1|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 39

• Niye gitmek istesinler ki ohh mis gibi yayıldılar beleşe mk

2|0
    0|0
  • amaç cerabulusa kadar olan bölgeyi güvenli bölge ilan ettikten sonra
    kamplarda olan Suriyelileri oraya yerleştirmek..
    öncelikleri Türkmenler olacak şekilde

0|0
    0|1
  • sadece cerablus, kilisten ufak bir yer suriyelilerin %5'ini oraya yerleştiremezsin ayrıyeten YPG, Rejim ve İşid komşu cerablusa, tehlikeli kimse gitmez

0|2
    0|0
  • inşaallah giderler
    kadınlar çocuklar yaşlılar tarlalarda çalışıyor genelde
    gençler de milletin karısını kızına sarkıp bide üstüne erkeklik taslıyorlar
    gidip savaşsınlar
    bizim mehmetçiğimiz vatan için şehit olurken bu o lar buraya gelip sarkıntılık yapıyıorlar

0|0
    0|2
  • Suriyeyi almiyoruz cerablusu sadece aliyoruz adamlar imkani olsa donmek istemez mi vatanlarinda elalemin vataninda olmaktansa acta kalsa kendi vatanini ister ama Şu an mumkun degil...

1|0
    0|0
  • 4 milyonun en fazla 1 milyonu döner. Beles kamp beles vatandaşlık beles sağlık beleş hırsızlık var burda. Niye harabeye donmus ülkelerine dönsunler ki

0|0
    1|0
  • Şu an icin boyle bisey yok ama ilerde orda guvenli bolge saglanirsa bir kisim suriyeli gonderilebilir geri.

0|0
    0|0
  • Hükümet kurulursa evet

0|0
    0|0
  • İnsallah

0|0
    0|0
  • Gitmeleri gerekir ama hepsine türk vatandaşlıgı verilip oy kazanmak varken neden göndersinler

0|0
    0|0
  • TÜRKMENLER orada savassin Sehit olana kadar vatanini satan vatan haini araplar burada cocuk bicaklasin tecavuze yeltensim aci bir gercek TÜRKMENLER orda Sehit oluyor araplar burada fink atiyor

0|1
    1|1
    • 3ay

kardeşim zaten olması gerek o. kısaca özetlemişsin. benmde beklentim bu olurdu. şerefleriyle yaşayıp şerefleriyle ölüyorlar ne mutlu

• 3ay

Müslümanlık araplardan alındı türklere verildi net.

• 3ay

@capulcu46 Bunlarda muslumanmi kac kariyla yattigi belli degil gelip burada her erkekle yatiyolar kac tane gordum bizlerden hamile kalmis suriyeli

• gönderilmeyecek kalmak isteyen kalacak

1|0
    0|0
  • devlet onlara kendi vatandaşından daha iyi bakıyor neden gitsinler gitmezler

0|0
    0|1
  • Hayır şerefsiz ypg katili rahat vermez

0|1
    1|0
  • buraya gelen suriyeliler cerablusdan gelmedi. halepten şamdan geldi. oralar savaş alanı.

0|0
    0|0
  • Hayırr.

0|0
    0|0
  • inşallah ama rahatlar neden dönsünler

0|0
    0|0
  • Dönenler olabilir belki ama hepsi bir anda dönmez

0|0
    0|0
  • 5 senedir rusya öso pyd cerablusta zaten şimdi türkiyede girdi giderlermi hiç ayrıca onlar savaştan kaçıp geldi yani savaş bitmeden gitmezler

0|0
    0|0
  • onlar girdi bir kere bize.. :) artık gitti o geri dönme olayı falan..

0|0
    0|0
  • Zor öyle bişey ama orayı yaşanabilir getirirsek kendileri yavaş yavaş dönerler

1|0
    0|0
  • Cerablus deilde güzel kardeşim yakında suriye TÜRKİYE olacak dışlamayın suriyeli dindaşlarımızı. Operasyonun amacı kıbrıs gbi hakkımız olan musul kerkuk davasıdır

0|0
    0|0
  • Gönderilsin orada savaşsınlar

0|0
    0|0
  • Tabikii hayır söz konusu bile olamaz saçma bir soru!!!

0|0
    0|0
  • göndersende gitmezler artık bu kadar rahat bir ülke olduğu için

0|0
    0|0
  • ben olaam gitmem cennet gibi vatan bizim ki...

1|0
    0|1
    • 3ay

Vatanlarindan kiymetli degil cennet olsa kalmazlar vatan olmadigi surece...

• dönsün tembel sürüsü

0|0
    1|0
  • DONUSLER BASLADII

0|0
    0|0
  • inş. temennimiz o yönde

0|0
    0|0
  • babayı döner 3 milyon süreyeli adam dükkan açmış nereye gidiyor başta almicaktın abicim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 5

• Ay nolur dönsünler artık.

0|0
    0|0
  • Ee gitsinler bir zahmet

0|0
    0|0
  • Insallah giderler