Çekingenlik nasıl yenilir?

çekingen biriyim. erkeklerle konuşurum. iyi de sohbetim vardır ama kızlara karşı öyle değilim. çekingenim, vefasızım, ne konuşacağımı bilmem. nasıl yenebilirim bu durum?

Güncellemeler:
3ay up

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Psikoloğa git

0|0
    0|0
    • 3ay

psikolog nasıl yardımcı olabilir?

En İyi Erkek Görüşü

• bende öyleyim bu pskoloja gidilcek bir durum

0|0
    0|0
    • 3ay

gittin mi sen?

• 3ay

kiime kızlaramı

• 3ay

evet

Kızlar Ne Diyor 1

• Zamanla aşarsın o durumları.

0|0
    0|0
    • 3ay

ne kadar zaman sonra?

• 3ay

#GizliSoruyuSoran Kardesim sorun kapandigi icin buraya yaziyorum. Kizlara karsi cekingenlik bendede vardi. Bicok psikiyatriye gittim, bircok ortama girdim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenlligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun yani 'sevdigin' oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

• 3ay

@muratalkann94 bilemedim ki şimdi hoşlantı mı sevgi mi diye. ilkokul birde birini sevmiştim ama 4. sınıfta taşınınca o unuttum onu

Erkekler Ne Diyor 1

• bir kapak al sonra git bülbül gibi olursun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...