Doğru anlaşılayım diye kurduğunuz uzun cümlelerin daha çok anlaşılamaması?

Mesaj yazıyorsun uzun uzun ki açıklayıcı olsun net olsun diye, karşıdaki sadece o uzun cümledeki bir şeye cevap veriyor, kalan şeylere boşa değinmiş oluyorsun. Ya da mevzu daha çok sarpasarıyor, cümledeki alakasız bir kelimeyi bağımsızlaştırıp ona çekiyor. Neden böyle? Size de oluyor mu? Uzun mesaja kısa cevap demiyorum he, normal yani olabilir o ama uzun meseja her noktasına temas etmeyen alakasız tek açılı cevaplar, değersiz ömrümü daha da çok acılı yaşamama neden oluyor, sinirlerim bozuldu bak 😅😅

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Evet. O cımbızla çektiği şeyi alakasız bir şeyle bağdaşlaştırarak haklıymış gibi üste çıkıyor. Oysa diğer yazılan şeylere verecek tek bir cevabı yok. Bu yüzden çok açıklama gerektiren polemiklere girmek istemiyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

istemeye istemeye, anlaşamıyorum diye 2 yılda akrabalarımın çoğundan koptum o dediğin yüzünden, gel gör ki mal görünen yine benim, tabi umurumda değil mecbur sohbet olunca sinir oluyorum böyle o kadar 😅😅 yazılan diğer şeylere saygı lütfen 😊😊

• 3ay

Ahh akrabaları benden uzakken çok, yakınken az seviyorum :D Aynen :D

• 3ay

hahah aynen aynen en güzel akraba arayıp sormayan akraba 😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• Artık uzun mesajla insanların hiç bir halt anlamadıkları gün kısa cevaplar vermeye başladım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu yüzden bir erkeğe yazarken çok kısa tutuyoruz 😂😂

0|0
    0|0
  • Herkes olayı farklı görüp, farklı anlıyor

0|0
    0|0
  • Neden uzun uzun yazarlar peki daha kısa ve öz anlatılsa daha iyi değil mi

0|0
    0|0
    • 3ay

sayfalar dolusundan bahsetmiyorum inan, uzun yazmak gereken şeyler oluyor mesela 300 karakterden sonra yazdıklarıma dikkat ediyorum %90 gereken cevap gelmiyor, çevrem böyle belki ama sinir bozucu oluyor

• 3ay

tamam sıkmamaya çalışırım şefkate bak ya, sağol, teşekkür ettim 😊😊

• 3ay

Rica ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...