Nedir bu Türk erkeği düşmanlığı?

Arkadaşlar bugünlerde daha bir arttı bu düşmanlık. Sürekli İspanyol ve İtalyan erkekleriyle kıyaslanma içerisindeyiz ve sürekli bir genelleme var. Tamam biz de Alman Rus kızlarını seviyoruz hatta oralardan bir sürü arkadaşım var da biz de kendi ülkemizin kızlarını bu denli gömmedik yani. :D

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü arkadaşım türk kızlarına Kezban diyip rus kızlarına bakıyorsunuz hayır yani başka ülkelerde çoğu insanlar Türkleri küçümsüyor rusyanin erkekleri de yakışıklı sizce türk erkekleriyle para dışında ne işleri olabilir he ama bana sorarsan türk erkeği de kendine has çekiciliği vardır yani türküm ve özenti gibi başka ülkelere kaymıyo gözüm türk erkeğini severim he ama Türk kızları Kezban rus kızları harika diyen canım bir Türk erkeğiyle de işim olmaz kısacası ne ekerseniz onu biçersiniz

0|0
    0|0
    • 3ay

Bir de oraya kocaman yazdım genelleme yapıyorsunuz diye. Ben şahsen Türk kızlarına hiçbir zaman kezban vs lafını kullanmadım ve kız arkadaşlarımla da aram her zaman iyidir. Birkaç kişi size kezban lakabını yapıştırdı diye koca bir ırkı genelleyemezsiniz canım Türk kızları. Ayrıca konuştuğum rus alman ve ispanyol kızlarıyla aramızdaki ilişkiyi görsen hiç de Türk erkekleri olarak küçümsendiğimizi düşünmezsin emin ol :D

• 3ay

sende genelleme yapmışsın türk erkeği sevmiyor diyerek

En İyi Erkek Görüşü

• nese bize kalcaklar gene :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kedi ulaşamadığı cigere mındar dermiş kendileri kaybeder ergen onlar abisi :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...