Eşiniz / sevgiliniz aile bağlarınıza ya da arkadaşlık ilişkilerinize önem vermiyor ve soğuk kalıyorsa ne yaparsınız?

sizin ailenize gitmeyi ya da aramayı ihmal edip kendi ailesine her fırsatta gitmek istedikten sonra sizin bu konuda birşeyler söylemeye çalışmanız olayı daha da kötüleştiriyor ise yapılması gereken nedir?

1|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konu derin, eger sen herzaman altan alirsan ilerde cok problemler cekersin, iyice oturup konusman lazim ciddi bir tavirla, yoksa maf olursun sen onun ailesine deger vereceksin oda senin ailene deger vermek zorundadir

0|0
    0|0
    • 3ay

zaten onun ailesine yakın yaşıyoruz ayda bir bizim ailemize gitsek de kafi ama öyle bir yere geliyor ki konu gelmiyorum inadına gidebiliyor onun ailesi de sevmez bu tip bişeyi ama ailesine rest çekecek neredeyse gereksiz çocuksu bir inadı var

• 3ay

Ja kafiyle baslama iste simdi nasil davranirsan ilerdede öyle olur bence onun ailesine ne kadar gidiliyorsa okadarda senin ailene gidilmesi lazim, onun ailesi aileyse senin ailende aile

Kızlar Ne Diyor 3

• Oyle bir luksu yok :)

0|0
    0|0
  • Sevgilim olmaz o daha ben bilmem

0|0
    0|0
  • inceldigi yerden kopmasi daha mantikli. ayrilirdim direk

0|0
    0|0
    • 3ay

zaten konuşmalar oraya gidiyor ama ben bu kadar basit bişeyden ayrılmayı da anlamıyorum. sevgi çözmüyor mu bu tarz şeyleri

• 3ay

çözebilir belki ama karsi taraf hep kendini ve ailesini öne cikarip senin ailene arkadaslarina onem vermiyorsa ve sen bisey demeye calissan bile kotuye gidiyosa baska care kalmiyor cunku...

• 3ay

önem veriyor ama öyle laflar çıkıyor ki bazen ağzından gelmiyorum inadına sürükleniyor konu.

Erkekler Ne Diyor 1

• Aileme önem vermeli bence. Ben de onun ailesine önem vermeliyim. Arkadaşlık konusunda sıkıntı olabilir eyvallah. Ama aile farklı hocam. ( Bence )

0|0
    0|0
    • 3ay

arama sorma yok onlara kötü laf söylese de ondan taraf olmam gerekiyor sanırım

• 3ay

abi ailene kötü laf söylüyosa durum değişir

• 3ay

hor görme daha çok kötü laftan kasıt o

Yükleniyor...